piątek, 18 października 2019 napisz DONOS@

Kandydaci na radnych Łomży i ich poparcie

OKRĘG WYBORCZY NR 1

Jakubowska Anna - 68
Zawadzki Zenon - 14
Walęcki Marek Janusz - 5
Gedrowicz Roman - 32
Starachowska Anna - 16
Borusiewicz Cezary - 32
Kowalewski Tadeusz - 20
Karpiński Piotr - 25
Lusa Robert - 7
Wasilczyk Tomasz - 5
Mieczkowski Janusz Sławomir - 176
Borawski Andrzej - 113
Borkowski Paweł - 225
Godlewska Anna Maria - 76
Kleczyński Jan Marian - 301
Łebkowski Karol – 139
Piorunek Robert – 120
Rabczyńska Elżbieta - 36
Skaradzińska Maria – 41
Wieczorek Stępińska Helena Bożena – 157
Lis Marek Stefan - 22
Dąbrowski Wacław - 5
Głębocka Urszula Irena - 3
Kopczewski Marek - 1
Hys Kamil Ryszard - 2
Michalczyk-Kondratowicz Krystyna - 108
Kuczałek Stanisława Barbara – 57
Michalak Wojciech - 74
Dąbrowski Waldemar - 7
Makieła Edmund Marek – 37
Pełka Marian - 62
Piotrowski Marek Andrzej – 38
Prusiński Krzysztof – 59
Rajkowski Andrzej - 31
Wałkuski Maciej – 32
Mroczkowski Mieczysław – 131
Brzósko Zbigniew – 44
Romanik Zofia – 22
Rogowski Krzysztof – 31
Jarocka Sylwia – 11
Rozynek Sylwia – 6
Małachwiej Janusz – 11
Łapiński Stanisław – 59
Ostrowski Piotr Jan – 4
Wejs Jan Paweł - 11
Ochryciuk Eugeniusz - 81
Świętochowski Marek Jan – 18
Dzierzgowski Stanisław – 22
Dolinkiewicz Kazimierz - 10
Piechociński Zenon Czesław – 98
Gołaszewska Alicja Agata - 181
Malinowski Zenon – 79
Czechowski Andrzej – 45
Kozłowski Andrzej Ignacy – 15
Murawska Katarzyna Marta – 17
Lewandowska Elżbieta - 31
Pietrzak Paweł – 22
Trzaska Kazimierz – 13
Adamski Tomasz Juliusz – 7
Danielski Bogdan – 39
Mioduszewski Józef – 44
Kowalczyk Barbara – 23
Ważna-Zwierzyńska Grażyna Małgorzata – 73
Ciszek Zbigniew Stanisław – 14
Duda Krzysztof – 32
Wybranowski Wincenty Antoni – 14
Fiedorowicz Halina – 31
Mikołajczyk Marcin – 22
Konopka Eugeniusz – 6
Brzeziński Jerzy – 152
Grzymała Andrzej Janusz – 150
Nowakowski Janusz Franciszek - 240
Gierłowski Mieczysław – 76
Chojnowski Janusz Krzysztof – 25
Kowalewska Beata – 42
Krajewski Andrzej – 21
Skarzyński Andrzej – 31
Krzewski Andrzej – 7
Winko Wojciech – 163

OKRĘG WYBORCZY NR 2

Chocianowicz Mieczysław – 23
Wądołowska Beata – 10
Szorc Paweł – 5
Hurec Grzegorz - 4
Brzozowski Marek – 10
Bajno Jan - 305
Rosochacki Andrzej – 43
Grzymała Robert – 71
Cwalina Teresa – 16
Skrodzka Joanna – 72
Sierzputowski Zdzisław – 36
Warchoł Wiesława – 17
Borawski Mirosław Karol – 58
Bućkowska Krystyna – 80
Góralczyk Adam – 57
Bandzul Alicja - 184
Dąbrowska Danuta – 59
Dworakowski Marek – 106
Goździewski Jerzy Bogdan – 152
Kujawa Andrzej – 77
Olbryś Bogumiła - 204
Rojek Elżbieta – 51
Rutkowski Ryszard - 121
Starszewski Józef – 41
Zieliński Edward Marian – 120
Jamiołkowska-Kępczyńska Alicja Maria – 51
Grochowski Tadeusz – 15
Bagińska Krystyna – 27
Chrzanowska Grażyna Maria – 8
Domasiewicz Dariusz – 29
Staniurski Mariusz – 27
Przestrzelski Stanisław – 41
Kołodziej Kazimierz Krzysztof – 20
Bojaruniec Stanisław – 26
Pruszko Jarosław – 22
Zbiejczuk Ryszard Ireneusz – 12
Banach Kazimierz - 4
Stelwach Arkadiusz – 0
Szymański Karol - 7
Głaz Maciej - 324
Raszczyk Marek Wojciech – 84
Lutostański Michał – 32
Chrostowski Ryszard – 107
Fronc Jacek – 27
Rybicka Beata Maria – 50
Tomaszuk Alicja – 24
Jakubiak Elwira – 9
Dobrowolski Stanisław – 39
Ramotowski Bogumił – 16
Chojnowski Jan - 156
Walęcki Jan Lech – 69
Cier Przemysław – 47
Gawecka Jadwiga – 67
Gawryś Piotr – 9
Nowik Jolanta – 21
Szulc Krzysztof - 4
Wykowski Marek – 30
Kotarski Grzegorz Artur – 30
Budyka Anna Barbara – 19
Jakubowski Aleksander – 13
Zach Mirosław – 2
Kowalewski Przemysław – 2
Cieślik Ireneusz Waldemar – 154
Matczak Tomasz Jerzy – 12
Kruszewski Dariusz – 7
Puchalski Adrian Krystian – 11
Zaręba Ludwik – 45
Choiński Krzysztof – 191
Mioduszewski Eugeniusz – 20
Janczewska Irena – 50
Dziądziak Barbara – 16
Milewski Krzysztof – 14
Górzyńska Alicja – 39
Wiński Lucjan - 5
Polkowski Kazimierz – 35

OKRĘG WYBORCZY NR 3

Grzymała Wiesław Tadeusz – 402
Bazydło Bogusław Kazimierz – 61
Bronowicz Zbigniew – 64
Chrzanowski Mariusz - 217
Frączek Adam Marek – 82
Godlewska Marta – 65
Grala Wiesław – 60
Gregorek Waldemar – 51
Kozłowski Jarosław Jan – 168
Majdak Ireneusz Henryk – 22
Przechodzki Stanisław – 34
Rachubka Michał Tomasz – 28
Składanek Marcin – 47
Śmiarowska Maria – 113
Ulatowski Grzegorz – 101
Wykowski Adam – 40
Szymańska Halina – 37
Pieńkowska Sylwia - 6
Narolewski Mirosław – 6
Kamiński Andrzej – 9
Łaguna Marek – 5
Bagiński Marek – 4
Stelwach Magdalena - 1
Zyskowska Joanna – 2
Kisiel Cezary Mikołaj – 167
Cieśliński Krzysztof – 130
Poteraj Teresa – 167
Czajkowska Grażyna – 32
Chrzanowski Jan – 13
Archacka Anna – 39
Dudziński Wojciech – 45
Szymborska Jolanta – 26
Malinowski Piotr – 19
Garczewski Andrzej - 4
Kotara Piotr – 18
Żukowski Adam – 8
Dorobisz Elżbieta – 8
Rogiński Bogdan – 35
Batko Krzysztof – 11
Zaremba Tadeusz - 194
Marchwicki Stanisław – 118
Maliszewski Sławomir Krzysztof – 18
Zach Elżbieta Jolanta - 31
Pruszko Marcin – 56
Truchel Maciej – 10
Hoffman Krystyna – 144
Kotarska Janina – 9
Janiszewski Mieczysław – 20
Śleszyński Lech – 78
Śledziewska Edyta - 266
Cwalina Leon – 12
Marczyk Andrzej Mirosław – 19
Kępczyński Kazimierz Jan – 26
Przybylski Jan – 29
Ołtarzewski Wojciech – 7
Jaworowska Dorota Hanna – 10
Jankowski Jerzy – 9
Sokołowski Piotr Jakub – 12
Zieliński Piotr - 6
Klimaszewski Wojciech – 6
Bagiński Robert – 9
Karwowski Henryk – 2
Kołos Aleutyna – 65
Kwieciński Grzegorz – 35
Lisiecki Jan – 51
Malinowski Marek – 28
Makowski Wiesław Jan – 26
Matuszewski Ryszard – 170
Remiszewski Wojciech - 22
Rybakiewicz Jan – 96
Sarnacki Roman Adam – 109
Szulczyński Zbigniew Henryk – 23
Brodziuk Jerzy Teofil - 195
Chludziński Witold – 194
Gołaszewski Leszek – 69
Gardocki Dariusz – 23
Sroczyński Marcin Brunon - 360
Fabiański Remigiusz – 32
Sobiechowska Ewa – 30
Bobowski Mirosław – 28
Szewczyk Zbigniew – 35
Kossakowska Barbara Maria - 9
Florczyk Tomasz – 20
Jankowska Mirosława – 26
Ciołek Krzysztof – 13
Konopko Wojciech – 29
Kobyliński Andrzej – 22
Wierciszewski Robert – 25
Sasinowski Zbigniew Jerzy – 29
Dąbrowski Piotr – 99
Wachowski Tomasz – 9
Chludziński Tadeusz – 16
Chrostowski Sławomir – 8
Dłużniewska Małgorzata Anna – 10
Samluk Teresa – 4
Nowacka-Borusiewicz Grażyna – 3
Dłużniewski Jacek – 8
Zabielska Bożena – 5
Marcińczyk Radosław – 2
Łada Andrzej – 4
Wyrwas Jadwiga – 6
Brzozowski Stanisław – 2
Raś Beata Justyna – 4
Szymańska Urszula – 1
Ścięgosz Renata - 9
Kosiorek Józef - 255
Sychowicz Krzysztof – 113
Korsan Mirosław – 77
Wiszniewska Zuzanna – 46
Mocarska Wiesława – 38
Szleszyński Antoni – 81
Karwowski Janusz – 25
Supiński Kazimierz – 13
Piaścik Hanna – 17
Kaseja Anna Iwona – 8
Lichomski Hubert – 20
Rudź Zenon – 44
Tomkiel Jan – 16
Nitkiewicz Wojciech – 14
Łebkowski Jarosław – 76

OKRĘG WYBORCZY NR 4

Lipski Zbigniew Józef - 950
Kiełczewski Andrzej – 108
Piekarski Henryk – 125
Konopka Alicja - 225
Narolewski Mieczysław – 23
Trawiński Mariusz Piotr – 83
Wojtkowski Andrzej – 124
Malinowski Lech – 62
Witkowski Adam – 13
Kneć Marcin Mateusz – 19
Grabani Piotr - 140
Sakowski Kazimierz – 22
Bielicki Robert – 108
Gawrych Zbigniew – 58
Kirchner Elżbieta Halina – 32
Chilińska Joanna Zofia – 25
Krajewski Zbigniew - 26
Sienkiewicz Ryszard – 17
Potocki Andrzej – 27
Śliwecki Artur – 34
Piórkowska Halina Helena – 22
Mężyńska Wanda - 273
Bałdowski Artur – 71
Chludziński Dariusz – 56
Grzesiuk Andrzej – 30
Klepacki Bartosz Jerzy – 35
Rytelewska Barbara Mirosława – 68
Sulkowska Elżbieta – 38
Szymański Dariusz – 109
Żebrowski Janusz – 49
Jarota Andrzej - 137
Zambrzycka Anna - 5
Przystępski Piotr Waldemar – 4
Andrychowski Marek Grzegorz – 7
Niebrzydowska Grażyna – 84
Zalewska Alicja – 9
Czyżewski Tomasz – 20
Śleszyńska Maria - 1
Konopka Adam – 14
Zach Barbara – 18
Zarucki Mirosław – 0
Pusz Gabriela – 7
Butrynowicz Adam – 3
Zyskowski Kazimierz - 3
Augustyniak Paweł – 93
Kaczyński Sławomir Leon – 14
Duchnowski Bogdan – 23
Ostrowski Marian – 7
Myśliński Tomasz – 9
Odachowska Marzena - 40
Borysewicz Maciej Andrzej - 212
Rybicki Czesław – 139
Chodnikiewicz Grzegorz Marcin – 44
Drożyner Barbara Małgorzata – 55
Tomaszewski Krzysztof – 15
Karpowicz Elżbieta – 15
Myśliwiec Adam Marian – 25
Gałązka Paweł – 90
Wasilewska Aldona – 13
Szponarski Zbigniew Aleksander – 114
Konopka Maria – 84
Plona Joanna – 19
Perkowski Henryk – 16
Chojnowski Kazimierz – 10
Rakowski Kazimierz – 12
Makać Bogusław – 12
Ustaszewski Grzegorz – 15
Kopańczyk Jarosław – 20
Lewańczuk Regina – 68
Adasiewicz Adam – 46
Zabielski Mariusz – 18
Radkiewicz Kazimierz Paweł – 18
Klimczuk Małgorzata – 7
Lusa Sylwia – 4
Wasilczyk Justyna – 2
Żelazny Jerzy – 8
Orłowski Michał – 9
Chaberek Jan Krzysztof – 1
Kuczewski Tadeusz – 0
Kopacz Ryszard - 8
Sokołowska Edyta - 3


 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę