Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Piją i jadą

W ciągu 10 miesięcy tego roku policjanci z województwa podlaskiego zatrzymali 5.934 nietrzeźwych kierowców. W tym samym okresie nietrzeźwi kierowcy spowodowali 82 wypadki drogowe, w których 15 osób zginęło, a 108 zostało rannych. Policjanci apelują o odpowiedzialność, zdrowy rozsądek i trzeźwość. Podkreślają też, że w wielu wypadkach pijani za kierownicę siadają za tzw. „cichym przyzwoleniem społecznym”.

Za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje grzywnę, karę ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę