Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wysokie kary dla narkotykowych dilerów

Od trzech lat do nawet siedmiu i pół roku spędzą w więzieniu członkowie gangu narkotykowego z Grajewa. Sześciu dilerów, którzy narkotyki rozprowadzali także wśród nieletnich na wysokie kary skazał Sąd Okręgowy w Łomży.


Szefem szajki był 24-letni Jacek Krzysztof K., który oprócz zarzutu dystrybucji narkotyków odpowiadał także za ich sprowadzanie m.in. z Holandii. Poza nim na ławie oskarżonych zasiedli także  dwóch 27-latków Mariusz K i Marcina K., 31-letni Dariusz R., 36-letni Robert D. I  50-latek Stanisław Z.
Z ustaleń prokuratury wynikało, że oskarżeni w ciągu dwóch lat rozprowadzili znaczne ilości marichuany, chaszyszu, extasy i kokainy. Co do ich winy wątpliwości nie miał także łomżyński sąd skazując ich na wyjątkowo surowe wyroki.  
Szef szajki za kratami ma spędzić aż 7 lat i 6 miesięcy. Nieco mniej – bo po 6 lat w więzieniu spędza obaj 27-latkowie, a przez 4 lata będzie tam z nimi 31-letni Dariusz R. Pozostali oskarżeni dostali najmniej bo po 3 lata więzienia. Wszystkim sąd wymierzył tez grzywny.
Wyrok nie jest prawomocny.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę