Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Większość za, ale i tak bez znaczenia

Referendum w sprawie hipermarketu nie przyniosło rozstrzygnięcia. Choć zdecydowana większość z głosujących opowiedziała się za budowa przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej centrum handlowego wynik referendum nie jest wiążący, bo do urn poszło mniej niż 30% uprawnionych do głosowania.


Referendalna frekwencja wyniosła 29,17%.  Za budowa centrum handlowego opowiedziało się 11 578 osób czykli ok. 80% biorących udział w referendum. Przeciwko hipermarketowi zaglosowało tylko 2732 osoby czyli ok. 20% mieszkanców, którzy poszli do urn.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę