Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Sprawdzony jak z PSL-u

Główne zdjęcie
Waldemar Pawlak prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego

- Jak ludzie kupują samochód czy buty, to sprawdzają producenta. W polityce powinno być podobnie – mówi Waldemar Pawlak prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego i dodaje, że za PSL-em przemawia 111 lat funkcjonowania. W czwartkowy wieczór w Piątnicy prezes Pawlak spotkał się grupą kandydatów PSL-u z regionu w zbliżających się wyborach samorządowych.

lokalni działacze PSL z Waldemarem Pawlakiem
lokalni działacze PSL z Waldemarem Pawlakiem
Szef ludowców podkreślał, że w samorządach nie ma miejsca na polityczne kłótnie i dla „szafy Lesiaka”. Mówił, że wierzy, że wyborcy w niedziele dadzą łupnia awanturnikom. Dodawał, że na wszystkich szczeblach samorządów potrzebni są dobrzy gospodarze, którzy wiedzą jak pozyskiwać pieniądze z Unii Europejskiej.
- Wyciskanie Brukselki powinno być naszym narodowym sportem – podkreślał Pawlak. - Jeżeli nie zrobimy wszystkiego aby wykorzystać szansę na pozyskanie w najbliższych latach jak największych pieniędzy, później  będziemy tego bardzo żałować – mówił szef ludowców.
Waldemar Pawlak podkreślał, że PSL w samorządowych wyborach wystawiło wielu dobrych i sprawdzonych gospodarzy.
Poproszony o prognozę wyborczą lider ludowców odpowiadał, że liczy iż w województwie podlaskim PSL-owi uda sie wprowadzić kilku kandydatów do Sejmiku. Dodawał też, że ogólnie wynik jaki uzyska partia będzie lepszy niż przed czterema laty.   

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę