Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
Ogłoszenie wyborcze sfinansowane ze środków KW Platforma Obywatelska

Podsumowanie kampanii wyborczej

Główne zdjęcie
Jacek Piorunek

Nieco zmęczony ale tryskający humorem lider listy PO do Sejmiku Wojewódzkiego Jacek Piorunek – opowiada o swojej kampanii wyborczej. - Było momentami ciężko, zwłaszcza w sytuacjach gdy ginęły moje plakaty lub bannery, ale w rozmowach z ludźmi wyczuwałem sympatię do mojej osoby życzliwość i zainteresowanie planami i zamierzeniami w Sejmiku. Większość ludzi twierdziła, że będzie OK a to w obliczu niedzielnych wyborów nastraja mnie optymistycznie - mówi.


Pytano mnie również często dlaczego, nie kandyduje na prezydenta Łomży? Odpowiadałem, że wybrałem Sejmik ponieważ są tam ogromne możliwości wsparcia mojego miasta - poprzez programy unijne i fundusze którymi zarządzają organy Sejmiku. To suma ponad 4  mld zł na rozwój regionalny. Nie bez znaczenia jest również fakt, że zaproponowano mi pierwsze miejsce na liście, co dla mnie jest dużym zaszczytem, ale też wyzwaniem.
Do Sejmiku nie idę po to aby się uczyć. Od 8 lat pracuję na przysłowiowym froncie zadań publicznych. Jako wicestarosta  powiatu i z-ca wójta w gminie  kilkakrotnie korzystałem ze środków unijnych. Wiem jak trudno jest pozyskać pieniądze nawet na dobre projekty. Nie ukrywam że w tej pracy często pomocna  jest wiedza i uprawnienia radcy prawnego, które posiadam oraz znajomość języków obcych, co ułatwia mi kontakty z samorządami innych państw.
Wierzę że będę dobrym ambasadorem interesów Łomży w Białymstoku i nie zawiodę mieszkańców Grodu nad Narwią.
Przez kampanię zaniedbałem niestety w ostatnich dniach moją rodzinę. Żona ciągle telefonuje gdzie jestem, a  córki chyba zapomniały jak wygląda ojciec.
Ale to już koniec. Za kilkanaście godzin znikną w telewizji spoty wyborcze a na stronach internetowych nasze twarze, życiorysy i programy. Wszystko wróci do normalności

Za pośrednictwem 4lomza.pl chciałbym serdecznie podziękować wszystkim łomżyniakom za cierpliwość i wyrozumiałość wobec tej masy  reklam i innych zabiegów promujących kandydatów.
Dla tych dla których to było dokuczliwe - od wszystkich należą się słowa przepraszam

Łącze wyrazy szacunku i serdecznie pozdrawiam.
Jacek Piorunek
lista nr 5 pozycja 1
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę