Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Ogłoszenie wyborcze sfinansowane ze środków KWW Łomżyńska Lewica Razem

Oświadczenie KWW Łomżyńska Lewica Razem

Dzień 12 listopada będzie dla naszego miasta dniem szczególnym. Tego dnia nie tylko dokonamy wyboru Prezydenta Miasta Łomży i Rady Miejskiej. Będzie to również moment, w którym opowiemy się za lub przeciw budowie nowoczesnego Centrum Handlowego w Łomży. Przy okazji jednak odpowiemy na pytanie, jakiej Łomży chcemy?


Czy otwartej na nowe, zewnętrzne inwestycje, czy ulegającej naciskom właścicieli wielkich hurtowni i sieci sklepików? Czy chcemy Łomży, która kojarzona jest w Polsce jako miasto otwarte na inwestycje, czy też jako miejsce, gdzie garstka osób kierowanych własnym, partykularnym interesem, nie licząc się z wolą większości, potrafi zablokować inwestycję dającą ludziom 500 miejsc pracy, a miastu milion podatku rocznie?
KWW Łomżyńska Lewica Razem wzywa wszystkich Łomżan, którzy wybierają się na wybory oraz na referendum do oddania głosu na „TAK” dla budowy Centrum Handlowego przy zbiegu ul. Sikorskiego i ul. Zawadzkiej.
KWW Łomżyńska Lewica Razem oświadcza ponadto, że w przypadku wprowadzenia swoich przedstawicieli do Rady Miasta będzie gorącym orędownikiem jak najszybszej budowy Galerii Handlowej, dającej ludziom niższe ceny, zaś miastu rozwój.

Z wyrazami szacunku
KWW Łomżyńska Lewica Razem
www.lewica.lomza.pl
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę