Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Wietrzny czwartek

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzega przed silnym wiatrem. W północno-wschodniej Polsce jego prędkość w porywach może dojść nawet do 85 km/h. Możliwe są uszkodzenia budynków, dachów, szkody w drzewostanie, a także uszkodzenia linii energetycznych.

Zgodnie z komunikatem meteorologicznym dziś od godz. 6.00 aż do północy przewiduje się wystąpienie okresami silnego i bardzo silnego porywistego wiatru zachodniego początkowo w województwie warmińsko-mazurskim później także w województwie podlaskim o średniej prędkości 30- 45 km/h w porywach dochodzącego do 65-85 km/h, któremu towarzyszyć będą przelotne opady deszczu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę