Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Wyborcze last minute PO

Główne zdjęcie
Stefan Niesiołowski

- Popieram Macieja Głaza na prezydenta Łomży – mówił w środowy wieczór senator Stefan Niesiołowski. Jeden z liderów Platformy Obywatelskiej po raz kolejny podkreślił, że Głaz to jedyny kandydat PO na prezydenta Łomży. - To co robi pan Brzeziński jest oszukiwaniem wyborców. On został usunięty z PO – podkreślał Niesiołowski i dodawał - „apeluję o uczciwą grę”.

Na spotkanie ze Stefanem Niesiołowskim w Łomży przyszło około 50 osób – przede wszystkim kandydaci Platformy Obywatelskiej w nadchodzących wyborach samorządach. Na wstępnie Niesiołowski podkreślił, że cieszy się iż w Łomży zblokowały się niemal wszystkie (za wyjątkiem SLD) komitety partyjne.  - To jest symbol lokalnie potraficie się dogadać nie patrząc na wielką politykę -  mówił Niesiołowski – Ciesze się, że w tej kampanii nie wykopano takich rowów jakie wykopaliśmy w kampanii parlamentarnej – dodawał.
Jeden z liderów PO podkreślał, że zbliżające się wybory samorządowe będą bardzo poważnym sygnałem politycznym dla PO i dlatego tak ważny jest dobry wynik w każdym mieście i województwie. W tym miejscu odniósł się do  urzędującego prezydenta Brzezińskiego, który startując w wyborach z listy ChRS-u napisał w zgłoszeniu, że jest członkiem Platformy Obywatelskiej.
- Nie lubię takich sytuacji – mówił Niesiołowski. - Jeżeli ktoś odwołuje się do partii której nie ma poparcia to jest to w najwyższym stopniu nieuczciwe. Pan Brzeziński został usunięty z PO. To jest oszukiwanie wyborców  Apelują o grę uczciwą – podkreślał Stefan Niesiołowski.    
Senator dodawał, że dzięki temu iż mamy demokrację to ludzie wybierają. Zwracał uwagę, ze na szczęcie w wyborach samorządowych można wybierać tych spośród tych których się zna.
- Jak się kogoś nie zna to na niego nie głosować – mówił Niesiołowski dodając, że „przed wyborami trzeba pomyśleć”. 

zobacz: Brzeziński żąda przeprosin
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę