niedziela, 20 października 2019 napisz DONOS@

A w Komisji zasiądą...

Skład osobowy Obwodowych Komisji do Spraw Referendum Lokalnego ustalonego na niedzielę 12 listopada 2006 roku.

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum  Nr 1 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 4 w Łomży, ul. Kierzkowa 7
1/ Małgorzata Duchnowska
2/ Małgorzata Jankowska
3/ Mirosław Dardziński
4/ Ewa Remiszewska
5/ Małgorzata Dubowik
6/ Elżbieta Łepkowska
7/ Sebastian Wojtkowski
8/ Justyna Zduńczyk

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 2 z siedzibą w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży, ul.Kopernika 16.
1/ Jadwiga Weis
2/ Anna Chrzanowska
3/ Elżbieta Górska
4/ Piotr Popiołek
5/ Bartłomiej Zawistowski
6/ Grzegorz Gwizdon
7/ Daniel Choiński
8/ Maria Cwalina

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 3 z siedzibą w Zespole Szkół Drzewnych Nr 9 w Łomży, Aleja Legionów 9.
1/ Ryszard Dardziński
2/ Daniel Krystosiak
3/ Izabela Niksa
4/ Anita Karaszewska
5/ Antoni Gardocki
6/ Ewa Olkowska
7/ Krzysztof Grzymkowski
8/  Barbara Liżewska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 4 z siedzibą w  Przedszkolu Niepublicznym „Mały Artysta”   w Łomży, ul. Wojska Polskiego  29.
1/ Agata Czajkowska
2/ Bogna Włodkowska
3/ Łukasz Wawrzyniak
4/ Mirosława Szulczyńska
5/ Piotr Milewski
6/ Justyna Zapert
7/ Wiesław Szczypa
8/ Dorota Górska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 5 z  siedzibą w  Zespole Szkół Ogólnokształcących w Łomży, ul. Bernatowicza 4.
1/ Bożena Zając
2/ Barbara Bagińska
3/ Agnieszka Mierzejewska
4/ Krystyna Preis
5/ Małgorzata Piaszczyńska
6/ Jadwiga Kordaszewska
7/ Marek Kamiński
8/ Dorota Walewska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 6 z siedzibą w  II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, Plac Kościuszki 3.
1/ Bożenna Liniewska
2/ Krystyna Szymańska
3/ Jakub Święczkowski
4/ Wioleta Szczepkowska
5/ Maciej Piekarski
6/ Teresa Jolanta Dobrzycka
7/ Jadwiga Zawistowska
8/ Elżbieta Wysocka

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 7 z  siedzibą w  III Liceum Ogólnokształcącym    w Łomży, ul. Senatorska 13.
1/ Stanisław Gerłowski
2/ Krzysztof Staniórski
3/ Piotr Łepkowski
4/ Przemysław Łepkowski
5/ Małgorzata Nietupska
6/ Teresa Jankiewicz
7/ Bogusława Stanisławska
8/ Marzena Poślad

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 8 z  siedzibą w  Publicznym Gimnazjum Nr 3 w Łomży, ul. M.C. Skłodowskiej 5.
1/ Paweł Knobrodzki
2/ Anna Gromadzka
3/ Jerzy Chojnowski
4/ Hanna Krasucka
5/ Jacek Morawski
6/ Alicja Obrycka
7/ Eugeniusz Mioduszewski
8/ Joanna Rafałowska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 9 z siedzibą w Nadleśnictwie  Łomża ul. Nowogrodzka 60,
1/ Artur Klocek
2/ Beata Michalak
3/ Paweł Lisiecki
4/ Przemysław Gaczoch
5/ Marek Górski
6/ Elżbieta Jabłecka
7/ Zbigniew Jakubowski
8/ Jerzy Tomaszewicz

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 10 z siedzibą w  Szkole Podstawowej Nr 5 w Łomży, ul.  Polna 40a.
1/ Kamil Przestrzelski
2/ Teresa Bagińska
3/ Katarzyna Sokołowska
4/ Jolanta Pogroszewska
5/ Józef Wądołowski
6/ Krzysztof Wróblewski
7/ Barbara Barszcz
8/ Grażyna Zabielska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 11 z siedzibą w  Zasadniczej Szkole Zawodowej ZDZ w Łomży ul.  Wojska Polskiego 161.
1/ Wojciech Galanek
2/ Bożena Modzelewska
3/ Elżbieta Samordak
4/ Katarzyna Siwik
5/ Elżbieta Kołodziej
6/ Teresa Mierzejewska
7/ Anna Zaremba
8/ Janusz Sławomir Mieczkowski

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 12 z siedzibą w  Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji Zakład Budżetowy  w Łomży ul.  Spokojna 9.
1/ Sylwia Popiołek – Mistera
2/ Maria Krystyna Jamiołkowska
3/ Anna Jurzak
4/ Wioletta Sawicka
5/ Teresa Lucyna Skłodowska
6/ Robert Wierciszewski
7/ Iwona Wilk
8/ Izabela Kowalewska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 13 z siedzibą w Przedsiębiorstwie Przemysłu Spożywczego S.A. w Łomży ul.  Poznańska 121.
1/ Barbara Getek
2/ Alicja Szymańska
3/ Halina Skiba
4/ Joanna Ołdak
5/ Antoni Pawłowski
6/ Kamil Kossakowski
7/ Ernestyna Wiśniewska
8/ Krystyna Zakrzewska
   
Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 14 z siedzibą w Przedszkolu Niepublicznym „Wesełe Słoneczko”w Łomży ul.  Spółdzielcza 74.
1/ Sylwia Gardocka
2/ Joanna Mierzejewska
3/ Janusz Górski
4/ Stanisław Kojro
5/ Krystyna Maria Chojnowska
6/ Anna Armista
7/ Ewa Macko
8/ Maria Sabina Gawędzka
    
Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 15 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 7 w Łomży ul.  Mickiewicza 6.
1/ Adam Baczewski
2/ Iwona Chojnowska
3/ Wiesława Gardocka
4/ Halina Zarzecka
5/ Karolina Roszkowska
6/ Elżbieta Cyndzas
7/ Agnieszka Szewczyk
8/ Anna Szczyglewska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 16 z siedzibą w Niepublicznym Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Łomży, ul.  Reymonta 4.
1/ Anna Mierzejewska
2/ Ewa Chojnowska
3/ Maria Sobocińska
4/  Małgorzata Maria Ruszczyk
5/ Anna Elżbieta Zawadzka
6/ Karol Łupiński
7/ Stanisław Łupiński
8/ Diana Joanna Rytelewska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 17 z siedzibą w Publicznym Gimnazjum  Nr 1 w Łomży, ul.  Reymonta 9.
1/ Danuta Bączek
2/ Kamil Kiełczewski
3/ Anna Kamińska
4/ Magdalena Nerkowska
5/ Genowefa Rocka
6/ Barbara Supińska
7/ Wanda Szewczyk
8/ Teresa Kurpiewska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 18 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym  Nr 9 w Łomży, ul.  Prusa 11A.
1/ Grażyna Czajkowska
2/ Karolina Pupik
3/ Marek Zając
4/ Małgorzata Magdziak
5/ Mirosława Wiśniewska
6/ Ryszard Kolasiński
7/ Anna Laskowska
8/ Marianna Gieros
   
Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 19 z siedzibą w Świetlicy Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Łomży ul.  Konst. 3 Maja 2.
1/  Ewa Wiśniewska
2/ Izabela Kruszewska
3/ Teresa Kozikowska
4/ Barbara Święczkowska
5/ Eugeniusz Supiński
6/ Marek Czech
7/ Ewa Grygo
8/ Józef Czajkowski

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 20 z siedzibą w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, ul.  Małachowskiego 4.
1/ Czesław Rybicki
2/ Alicja Bońska
3/ Marian Kowalski
4/ Barbara Kowalska
5/ Anna Karwowska
6/ Halina Zawirska
7/ Paula Czech
8/ Michał Rybakiewicz

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 21 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 10  w Łomży, ul.  Niemcewicza 17.
1/ Andrzej Majewski
2/ Teresa Zanio
3/ Małgorzata Drzewiecka
4/ Leszek Gołaszewski
5/ Teresa Adamczyk
6/ Arkadiusz Marek Kujawa
7/ Barbara Gronostajska
8/  Janusz Krajewski

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 22 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 10  w Łomży, ul.  Niemcewicza 17.
1/ Jolanta Rosochacka
2/ Teresa Poteraj
3/ Tomasz Modzelewski
4/ Ewa Lasek
5/ Elżbieta Karwowska
6/ Elżbieta Kulesza
7/ Kinga Grzymkowska
8/ Kazimierz Sławomir Piechociński

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 23 z siedzibą w Świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej „PERSPEKTYWA”   w Łomży ul.  Kazańska 1.
1/ Urszula Ramotowska
2/ Ilona Klimczuk
3/ Tomasz Fronczek
4/ Jan Pianka
5/ Anna Turkowska
6/ Elżbieta Przechodzka
7/ Danuta Tryc
8/ Bogdan Łada
  
Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 24 z siedzibą w  Spółdzielni Mieszkaniowej „PERSPEKTYWA”   w Łomży ul.  Kazańska 1.
1/ Iwona Monika Guziak
2/ Elżbieta Ewa Piotrowska
3/ Mariusz Obrycki
4/ Anna Staszewska
5/ Maria Borawska
6/ Aneta Chętnik
7/ Przemysław Tryc
8/ Antoni Kaszuba

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 25  z siedzibą w Przedszkolu Publicznym Nr 10 w Łomży, ul.  Księżnej Anny 12.
1/ Małgorzata Dobrzycka
2/ Bożena Truszkowska
3/ Jerzy Łoziński
4/ Ewa Farfułowicz
5/ Bogusław Kondratowicz
6/ Iwona Śliwińska
7/ Anna Matus
8/ Grażyna Urbanowska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 26  z siedzibą w Przedszkolu Publicznym Nr 10 w Łomży, ul. Księżnej Anny 12.
1/ Elżbieta Farfułowicz
2/ Monika Szponarska
3/ Elżbieta Lewandowska
4/ Artur Bronakowski
5/ Marcin Kondratowicz
6/ Bożena Zdrodowska
7/ Celina Kaczmarek
8/ Halina Nieszczółkowska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 27  z siedzibą w Szkole Podstawowej  Nr 9 w Łomży, ul.  Księżnej Anny 18.
1/ Elżbieta Dziekońska
2/ Krystyna Piaścik
3/ Ryszard Chojnowski
4/ Alicja Teresa Milewska
5/ Barbara Staszewska
6/ Zofia Langowska
7/ Irena Sierzputowska
8/ Bożena Surawska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 28  z siedzibą w Szkole Podstawowej  Nr 9 w Łomży, ul.  Księżnej Anny 18.
1/ Andrzej Fiłonowicz
2/ Małgorzata Modzelewska
3/ Cezary Szymonowicz
4/ Anna Zawadzka
5/ Marianna Tarczewska
6/ Jolanta Cieślikiewicz
7/ Aldona Zientalska
8/ Janusz Żebrowski

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 29  z siedzibą w Zespole Szkół Specjalnych Nr 8 Łomży, ul.  Nowogrodzka 4.
1/ Małgorzata Grudka
2/ Danuta Jankowska
3/ Zofia Teresa Zaremba
4/ Arkadiusz Przybyłkiewicz
5/ Kamil Sachmaciński
6/ Lech Skorupski
7/ Adam Zwierzyński
8/ Iwona Doda

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 30 z siedzibą w  Szkole Podstawowej Nr 5 w Łomży ,ul.  Polna 40a.
1/ Michał Kamiński
2/ Elżbieta Anna Gromek
3/ Elżbieta Mańczak
4/ Grzegorz Brzeziak
5/ Juliusz Majewski
6/ Alicja Grabińska
7/ Magdalena Małachowska
8/ Danuta Karwowska
190729010534.gif

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę