Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
Publikacja sfinansowana ze środków KWW Samorządowe Porozumienie Łomży

Barbara Stanisława Kuczałek

Główne zdjęcie
Barbara Kuczałek

Kandydatka do Rady Miasta Łomża Okręg wyborczy nr 1 - lista nr 16 SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE ŁOMŻY pozycja nr 2

Stanisława Barbara Kuczałek ur. w 1945 roku we wsi Krzynowłoga Mała woj. mazowieckie. Nauczycielka, mgr pedagogiki, wieloletnia dyrektorka Szkoły Podstawowej Nr 3 w Łomży.
Mąż Jan, jedna córka, dwoje wnucząt; Od lipca 1981 r mieszka i pracuje w Łomży.
Współzałożycielka, aktualnie Prezes Zarządu Łomżyńskiego Stowarzyszenia „Edukator”, bardzo prężnej organizacji pozarządowej, działającej od maja 1999 r, nagrodzonej Nagrodą Pro Publico Bono w ogólnopolskim konkursie prowadzonym pod patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich. Kierowana przez Nią  organizacja dzięki swoim inicjatywom rozsławia Łomżę na całą Polskę i nie tylko.
Z Jej inicjatywy Stowarzyszenie uratowało dwa łomżyńskie przedszkola  dając pracę 50 osobom oraz 23 wiejskie szkoły, w których pracuje  ok. 200 osób w  tym158 nauczycieli zagrożonych bezrobociem.
Kierowane przez Nią Stowarzyszenie „Edukator” znane jest w całym kraju z licznych  i skutecznych działań na rzecz edukacji, na rzecz pomocy dzieciom i osobom pokrzywdzonym. Najnowszym przedsięwzięciem   wdrażanym  z Jej inicjatywy /finansowanym  z funduszy pozabudżetowych/ jest organizowanie  nowoczesnego centrum łagodzenia skutków niepełnosprawności  dla dzieci w wieku  2-7 lat  z Łomży i okolic.
Jest osobą  bardzo aktywną i  bardzo skuteczną w podejmowanych działaniach.    

Jej życiowe motto zawarte jest w słowach:
„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest,  nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę