Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
Publikacja sfinansowana ze środków KW ChRS

Kandydatka do Sejmiku Województwa Podlaskiego

Główne zdjęcie
Agnieszka Barbara Muzyk

Miejsce 2 na liście nr 12 Okręg 3 Szanowni Państwo, podjęłam decyzję o kandydowaniu do Sejmiku Województwa Podlaskiego i proszę o Wasz głos.

Mam 35 lat, jestem mężatką. Mamy jedno dziecko. Pochodzę z rodziny, w której od pokoleń słowo patriotyzm nie było tylko hasłem. Moi dziadkowie byli członkami AK, Sybirakami.


Jestem doktorem nauk społecznych w zakresie socjologii gospodarki i organizacji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Moja rozprawa doktorska w dużej części poświęcona była strategii rozwoju województwa podlaskiego.


Ukończyłam również Studia Managerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Studia Podyplomowe Badanie Jakości w Oświacie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W trakcie dwuletnich szkoleń zdobyłam również wiedzę z zakresu ewaluacji i kontroli projektów realizowanych ze środków Unii Europejskiej. Przez 5 lat byłam Dyrektorem Marketingu w firmie o zasięgu ogólnopolskim.


Obecnie pracuję w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej  w Łomży. Jestem również Wykładowcą w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego w Łomży. Współpracuję z innymi Uczelniami oraz firmami (zajęcia dydaktyczne, szkolenia). 

    Pragnę swoje wykształcenie i doświadczenie zawodowe wykorzystać przy budowaniu siły naszej małej Ojczyzny.


    Moim marzeniem jest aby nasi studenci, absolwenci, ludzie którzy kształcą się przy ogromnym wysiłku swoim i swoich bliskich znaleźli tutaj swoje miejsce na ziemi. Aby nie byli zmuszani do wyjazdu w celu poszukiwania zatrudnienia, żeby poczuli że to również ich miejsce. Do tego konieczne są wszelkie działania, które ich tutaj zatrzymają: przyciąganie kapitału inwestycyjnego, skuteczniejsze wykorzystywanie środków unijnych, wspieranie małych i średnich firm.

W moim programie za najistotniejsze uważam:

  • działanie na rzecz edukacji ze szczególnym uwzględnieniem wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży z małych miejscowości
  • wspieranie małych i średnich firm w zakresie doradztwa  i pozyskiwania środków unijnych
  • wspieranie wsi podlaskiej we wszystkich aspektach jej funkcjonowania, m. in. przy maksymalnym wykorzystywaniu funduszy Unii Europejskiej.


Moja sytuacja zawodowa jest ustabilizowana, realizuję się zawodowo. Swój zapał, energię i wykształcenie pragnę wykorzystać na rzecz  tworzenia dobra wspólnego.  

Mam nadzieję, że zechcecie Państwo oddać na mnie głos. Gwarantuję solidność, uczciwość  i zaangażowanie w działaniach na rzecz naszej społeczności lokalnej.


Z wyrazami szacunku
Agnieszka Barbara Muzyk


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę