Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Nadciąga ślizgawica

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzega przed zbliżającymi marznącymi opadami deszczu. Synoptycy ostrzegają przed gołoledzią, a co się z tym wiąże znacznymi utrudnieniami w komunikacji, wzmożonym ryzykiem wypadków drogowych, a także śliskością na chodnikach. W Łomży przejście przez „zero” spodziewane jest w samo południe. Wówczas też mają nad regionem przejść opady deszczu ze śniegiem przechodzące w opady deszczu.

Zgodnie z komunikatem meteorologicznym na terenie woj. podlaskiego  i warmińsko-mazurskiego począwszy od godziny 09:00 aż do godziny 18:00 spodziewane jest przejściowe występowanie, przemieszczających się z zachodu na wschód regionu, marznących opadów deszczu lub mżawki powodujących gołoledź.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę