Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Tragiczny bilans pierwszego ataku zimy

Główne zdjęcie
Stawiski, ul. Zjazd

Podczas pierwszego ataku zimy, wczoraj i dziś na podlaskich drogach zginęło 5 osób, 12 zostało rannych. Nawet dwie i pół godziny potrzebowali wczoraj kierowcy na pokonanie 40-kilometrowego odcinak drogi ze Szczuczyna do Łomży. Oblodzona nawierzchnia drogi krajowej nr 61 wyjątkowo trudna była do pokonania samochodom ciężarowym. Większość z nich nie radziła sobie z podjazdem pod większe pagórki. Tiry blokowały drogę i w ten sposób tworzyły się kilkukilometrowe korki.


W niedzielę rano w miejscowości Radule, na trasie z Warszawy do Białegostoku, doszło do wypadku, w którym jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne i trafiły do szpitala. 23-letni kierowca hondy, który zginął w wypadku, prawdopodobnie nie zachował ostrożności w trudnych warunkach; auto uderzyło w drzewo. Około 18-tej w Wygodzie koło Łomży citroen potrącił pieszego. Mężczyzna przebywa w szpitalu.

210618123923.png
Foto: Stawiski, ul. Zjazd
Foto: Łomża, Pl. Kościuszki
Foto: Marianowo, stoi droga 61
Foto: Kisielnica, trudne warunki na drodze 61
Foto: droga 61
Foto: usuwanie zwisającego śniegu

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę