Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Klubowe Halloween

Początek Listopada to okres kiedy w klubowym życiu gości strach i magia, a muzyka przeplata się z horrorem – to Halloween.

Halloween to oczywiście wszystko co kojarzy się z życiem pozagrobowym i horrorem -duchy, zjawy, upiory, wampiry, czarownice, kostuchy, demony, trupie czaszki, piszczele, zombie itp.

A skąd to się wzięło ?

Święto Halloween wywodzi się z pogańskiego, celtyckiego obyczaju All Hallow's Eve. W XIXw przywędrowało do Stanów Zjednoczonych gdzie do dziś jest obchodzone najhuczniej. W ten dzień w Irlandii palono ogniska oraz odprawiano modły za dusze zmarłych.

Od pewnego czasu święto to nabiera „Amerykanizacji” . Nie jest już czasem zadumy i refleksji a raczej powodem do szalonego nocnego życia. Zjawisko to na dobre zagościło w naszym kraju. Można zaobserwować pełną komercjalizację tego dnia. Oprócz zabawy , Halloween to dobre źródło dochodu, dlatego nieodłącznym już elementem są Wieczory Halloween organizowane przez właścicieli klubów.

 A jak bawią się Łomżyniacy  ?

 

Fotorelacja z największej imprezy Halloween organizowanej przez Klub Atom.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Bartosz Klepacki
nie, 05 listopada 2006 11:59
Data ostatniej edycji: nie, 05 listopada 2006 13:22:15

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę