Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Biskup na wybory

Główne zdjęcie
bp Stanisław Stefanek

- Pytajmy naszych przedstawicieli o ich odniesienie się do wiary w Boga, o miejsce rodziny w ich życiu, o gotowość ofiarnego zaangażowania się w zadania wobec naszych społeczności – takie kryteria przy wyborze samorządowców zaleca biskup łomżyński Stanisław Stefanek W sobotę biskup wystosował specjalne „Słowo Biskupie do kapłanów i wiernych diecezji przed wyborami samorządowymi”.

List biskupi ma zostać odczytany w kościołach diecezji w tę lub przyszła niedzielę. Biskup Stanisław Stefanek przede wszystkim zachęca do udziału w wyborach.
- Całym sercem dołączam się do głosu Episkopatu Polski i wielu indywidualnych zachęt wskazujących na wagę naszego udziału w wyborach samorządowych – napisał biskup.
Odnośnie wyboru właściwych kandydatów biskup łomżyński zachęca do oparcia się „na doświadczeniu lat ostatnich”.
- Sprawdziły się elementarne kryteria wyboru: pytajmy naszych przedstawicieli o ich odniesienie się do wiary w Boga, o miejsce rodziny w ich życiu, o gotowość ofiarnego zaangażowania się w zadania wobec naszych społeczności – napisał w słowie do wiernych biskup Stanisław Stefanek Tchr.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę