Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
Publikacja sfinansowana ze środków KWW Solidarna Łomża

Janusz Franciszek Nowakowski

Kandydat do Rady Miejskiej Okręg nr 1 Lista nr 15 Pozycja nr 2

Moje cele w Radzę Miejskiej:
 1. utwardzenie wszystkich ulic w mieście
 2. budowa parku wodnego
 3. zagospodarowanie terenów nad Narwią
 4. uruchomienie  pod   budownictwo terenów między Szosa Zambrowską a Zdrojową
 5. doprowadzenie do budowy obwodnicy Łomży
 6. remont budynków komunalnych
 7. rozbudowa bazy sportowej w szkołach


Wiem jak to zrobić za pieniądze unijne!

Janusz Franciszek Nowakowski
46 lat Żona - Ewa, troje dzieci.  Mgr inżynier - drogowiec po Politechnice Białostockiej i Wrocławskiej. Doświadczony radny, wieloletni zastępca Prezydenta Łomży. Twórca i realizator programu  inwestycyjnego dla miasta (budynek komunalny na ul. Kazańskicj, gazyfikacja Miasta, wysypisko   odpadów   komunalnych,   nowoczesna oczyszczalnia ścieków, hala sportowa przy SP 9, Teatr Lalki i Aktora,remont pierwszego mostu i budowa drugiego, wiele kilometrów  wodociągów,  kanalizacji i ulic).  Przygotował tereny pod Wyższą Szkołą Agrobiznesu. Urząd Celny, Sąd Rejonowy.


Przygotował dokumentacją i wnioski pod inwestycje, dzięki którym Łomża uzyskała ok. 30 min zł z Unii (PHARE 2000. 2001. 2003   w tym ul. Rybaki, Zamiejska, Zdrojowa, Szosa Zambrowska. Wąska,  Poznańska, system wodociągowy , fundusze strukturalne - autobusy MPK, os. Kraska, grant duński na oczyszczalnię ścieków).
Pomagał w zdobywaniu środków z Unii innym samorządom (gm. Łomża, gm. Piątnica, Pisz, Suwałki).


Aktywny działacz społeczny: wieloletni prezes ponadwojewódzkiego   stowarzyszenia  Gmin  Ekorozwój Dorzecza Narwi, od 1994 r. nadal prezes Łomżyńskiej Rady NOT, wiceprezes SITK, członek Rady Okręgowej Podlaskiej Izby Inżynierów.
Pasjonat turystyki, każdą wolną chwile spędza w ogródku (I miejsce w konkursie na najładniej zagospodarowany ogródek wokół Parku Krajobrazowego Doliny Narwi).

Swoje sukcesy zawdzięczam ludziom, z którymi pracowałem w Z B R, WDDM, Urzędzie Miejskim, MPK oraz wspanialej rodzinie Jako radny gwarantuję fachowość, realizację inwestycji z pieniędzy unijnych, jasne kryteria rozdziału środków budżetowych miasta

Jeśli oceniacie Państwo ludzi po tym co zrobili, co robią i co mogą zrobić dla Łomży a nie po tym co obiecują - proszę o głos na mnie.

 

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę