Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Nowy kierownik na urzędzie

Główne zdjęcie
Romuald Kozłowski

Romuald Kozłowski objął funkcję kierownika łomżyńskiej delegatury Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego. To swoisty come back... Gdy likwidowano województwo łomżyńskie i tutejszy Urząd Wojewódzki, Kozłowski jako ówczesny dyrektor gabinetu wojewody stracił pracę. Nowy kierownik zapowiada, że będzie chciał zmienić obraz urzędu. Na początek mówi o wybudowaniu podjazdów dla niepełnosprawnych, których do tej nie ma przy żadnym z wejść do biurowca przy ul. Nowej 2.

Romuald Kozłowski wygrał konkurs ogłoszony przez wojewodę podlaskiego na obsadzenie fotela  kierownika Placówki Zamiejscowej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Łomży.  W gabinecie po byłym wojewodzie łomżyńskim zastąpił Teresę Polecką – Gryczan, która przez ostatnie pięć lat urzędowała tu jako p.o. kierownika. Kozłowski jest już pełnowartościowym kierownikiem...
W czwartek rano odebrał nominację z rąk osoby, która przed laty, gdy likwidowało Urząd Wojewódzki w Łomży, wręczała mu zwolnienie z pracy.

Romuald Kozłowski pochodzi z Łomży. Ma 48 lat. Od 1986 roku do reformy administracyjnej pracował w łomżyńskim Urzędzie Wojewódzkim, gdzie był m.in. rzecznikiem prasowym i dyrektorem gabinetu wojewody. Później był m.in. dyrektorem gabinetu politycznego Ministra Łączności, a ostatnio pracował w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę