Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Publikacja sfinansowana ze środków Komitetu Wyborczego Samoobrona RP

Drodzy Mieszkańcy Miasta Łomży

Wybory samorządowe to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym mieście. Jako mieszkaniec Łomży, postanowiłem aktywnie w nich uczestniczyć, kandydując do Rady Miasta. Nazywam się Adam Adasiewicz – lat 28, wykształcenie wyższe, żonaty. Ukończyłem studia na Politechnice Białostockiej uzyskując tytuł magistra inżyniera urządzeń i instalacji sanitarnych. Dobrze poznałem wartość ludzkiej pracy pomagając w rodzinnym gospodarstwie rolnym.

Po studiach podjąłem pracę w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Łomży, które to zajmuje się ogrzewaniem i  dostawą ciepłej wody dla mieszkańców.
Jako młody, energiczny i pełen zapału człowiek, chciałbym mądrze współdecydować w Radzie Miasta o istotnych sprawach i potrzebach  współmieszkańców oraz aktywnie uczestniczyć w ich rozwiązywaniu:

  • Jestem za rozwojem przedsiębiorczości w celu tworzenia nowych miejsc pracy (poprzez pozyskiwanie środków na inwestycje).
  • Jestem zwolennikiem rozwoju infrastruktury technicznej, handlu i usług w tym budowy marketów na obrzeżach miasta.
  • Popieram dalszy rozwój szkolnictwa wyższego w mieście i jego zaplecza, aby młodzież z naszego regionu miała porównywalne możliwości edukacji jak w wielu dużych miastach w Polsce.
  • Będę wspierał wszelkie działania do pozyskania środków z funduszy strukturalnych zapewniających rozwój kultury i sportu w naszym mieście.


Jestem otwarty na wszelkie pomysły zmierzające do poprawy warunków życia mieszkańców. Poprzez pracę w Radzie chciałbym udowodnić, że z Łomżą można wiązać swoją przyszłość.

Z poważaniem
Adam Adasiewicz

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę