Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Będzie wiało

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzega, że od godz. 20 dnia 01.11.2006r. do godz. 20.00 02.11.2006r. na terenie województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego przewiduje się wystąpienie okresami silnego i porywistego wiatru o średniej prędkości 30-45 km/h, w porywach dochodzącego do 55 -70 km/h, lokalnie - głównie na Warmii - osiągającego 75 - 80 km/h.

Nad ranem i w ciągu dnia  przewiduje się  występowanie opadów deszczu ze śniegiem i śniegu, spadku temperatury  do ok. 0 st.,  lokalnych zawiei śnieżnych w skutkach  powodujących  śliskość na drogach i wzmożone ryzyko wypadków drogowych.

Silny i porywisty wiatr może być przyczyną uszkodzeń budynków, dachów, drzewostanu i linii napowietrznych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę