Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek w Kisielnicy

Dwie osoby zginęły gdy w nocy w Kisielnicy na drodze nr 61 zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Do tragicznego wypadku doszło około godziny 2.15. Jak informuje dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Łomży zabici – kobieta i mężczyzna - nie są Polakami.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło gdy kierowca fiata punto usiłował wyprzedzić inny samochód. Nieprzestrzegając zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się nadjeżdżającym VW sharon.
W wypadku zginęli kobieta i mężczyzna jadący fiatem punto. Ona była Niemką, on Litwinem.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
nie, 29 października 2006 08:43
Data ostatniej edycji: nie, 29 października 2006 09:51:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę