Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
Publikacja sfinansowana przez Komitet Wyborczy Wyborców Solidarna Łomża

Józef Kosiorek - kandydat do Rady Miasta

Główne zdjęcie
Józef Kosiorek

SZANOWNI PAŃSTWO Za kilka dni w wyborach samorządowych zdecydujemy jakiej chcemy przyszłości dla Łomży. Decydując się na kandydowanie na radnego miasta Łomża kieruję się przede wszystkim chęcią zwiększenia skuteczności moich działań jako społecznika zaangażowanego w sprawy naszego miasta i regionu.

 Podsumowanie ostatnich lat mojego życia to mówiąc krótko zarządzanie firmą Fargotex, funkcja Prezesa ŁKS-u Łomża oraz V-ce prezesa Łomżyńskiej Izby Przemysłowo Handlowej. Każda z tych funkcji dała mi niesamowitą szkołę życia, nauczyła wiary w siebie i w drugiego człowieka. Zawsze podkreślam, że to człowiek jest najważniejszym i niezastąpionym gwarantem sukcesu. Ciężką pracą, zaangażowaniem i dzięki nieocenionej pomocy moich współpracowników osiągnęliśmy wspólny sukces, plasując firmę Fargotex w ścisłej czołówce biznesu nie tylko Łomży ale również regionu. Jest to sukces oparty na czystych i nie przemijających zasadach fair play (otrzymaliśmy tytuł “Przedsiębiorstwo Fair Play 2005”).

           Pełnienie funkcji Prezesa  Łomżyńskiej Izby Przemysłowo - Handlowej doskonale przybliżyło mi problemy naszych przedsiębiorców. Tylko otwarta droga dla inwestorów z zewnątrz, wykorzystanie funduszy unijnych oraz silny biznes lokalny zapewnią rozwój miastu, pozwolą zatrzymać młodych ludzi, stworzyć nowe miejsca pracy.

          Przez okres dwóch lat byłem także Prezesem i jednym z głównych sponsorów ŁKS Łomża. Moim celem było wprowadzenie klubu do II ligi. Dziś jestem dumny z osiągnięć naszych sportowców i chciałbym  zapewnić im godne warunki do dalszej pracy nad jeszcze lepszymi wynikami. Czas zadbać również o zaplecze kulturalne naszego miasta: kino, basen miejski, centrum handlowo - rekreacyjne, stadion, to tylko niektóre sprawy, które powinniśmy zacząć realizować od zaraz. Trzeba stworzyć godne warunki do wypoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta.
                                                                   
Szanowny Wyborco

- to od Ciebie zależy czy kolejna kadencja Rady Miasta doprowadzi do zmian na które tak wszyscy czekamy, czy będą to kolejne lata zmarnowanych szans.
Miasto musi dostać solidne fundamenty w ludziach, którzy chcą zaangażować się w jego sprawy.

Nasz znamienity rodak Ojciec Święty mawiał “to jest nasza Ojczyzna - to jest nasze  być i nasze mieć”, a ja mówię - to jest nasza Łomża, to jest nasze być i mieć i tylko od nas zależy  jakie to “być” i “mieć” będzie.

Ja już dziś deklaruję:

Jeśli Państwo mnie wybierzecie - miastu oddam serce i zaangażowanie w jego sprawy a na łomżyński Dom Dziecka pieniądze z diet.


Z poważaniem

Józef Kosiorek


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę