Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Z cyklu Klubowa prezentuje ... - Master

Już dziś " Klubowa " wkracza w zupełnie nowy wymiar. Wychodząć na przeciw waszym oczekiwaniom będziemy prezentować wam sylwetki osób które swą muzyką, grą, i niezwykłą charyzmą co weekend porywają was na parkietach.

Na pierwszy ogień idzie osoba dobrze znana w "clubbowym światku" - Master. Wszyscy go znają z klimatycznej mieszanki różnorodnych stylów House. Kim on jest ?  Jaki jest naprawdę ?

 

Przygoda Mastera z muzyką zaczęła się niemal trzy lata temu. Zafascynowany niezwykłymi dźwiękami muzyki house postanowił spróbować swoich sił jako DJ. Jako młody adept clubbingu pierwsze kroki stawiał przed najbliższym gronem przyjaciół . Przed którymi to doskonalił swój kunszt Dj-ski i nabywał wiedzę by już wkrótce stanąć przed większą publicznością.   Ciężka praca nad doskonaleniem technik miksowania nie poszła na marne. Master dążył do tego by jego muzyka , sposób miksowania trafił do jak największej liczby odbiorców. Rok 2005 to rok kiedy sen Mastera o zagraniu przed większą publicznością się ziścił. Stanął przed niezwykle wymagającą publiką w Łomżyńskim Klubie Atom.- którego obecnie jest rezydentem. Muzykę którą prezentuje Master momentami ciężko określić. Wyrafinowana mieszanka różnorodnych stylów House. W swoich setach pragnie przekazać ludziom pozytywne wibracje płynące z jego „Clamaranowskich dzwięków” Jak sam twierdzi muzyka to jego pasja , całe jego życie. Nieodłączny element egzystencji.

Jak twierdzą jego przyjaciele : „ Master stając za konsoletą, i widząc ludzi pragnących poczuć magię dźwięku…staje się ich bogiem” . Przez swoją grę pragnie wprowadzić publiczność choć na moment w świat przepełniony tolerancją i miłością , w którym miarą wartości człowieka nie jest pieniądz, lecz wnętrze, piękno zakorzenione w duszy…Co weekend Master swą muzyką porusza zgromadzoną publiczność …Jak będzie rozwijać się jego twórczość. Czy za kilka lat usłyszymy go na wielkich eventach ? Czas pokaże…

 

Foto:
Foto:
Foto:
Bartosz Klepacki
pon, 23 października 2006 21:14
Data ostatniej edycji: wt, 24 października 2006 07:02:02

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę