Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
Ogłoszenie wyborcze opłacone przez KW Platforma Obywatelska RP

Liczy się każdy głos, nawet Twój

Główne zdjęcie
Maciej Zajkowski

Szanowni Państwo Sejmik Województwa Podlaskiego, nie powinien być dla nas obcy. To tam podejmowane są najważniejsze decyzje dotyczące rozwoju województwa, regionu i Łomży. Aby mieć szansę na wykorzystanie obiecanych nam pieniędzy na ten rozwój potrzebni są tam kompetentni nasi przedstawiciele.

Musimy postawić na młodość ale i na doświadczenie, na wiedzę i praktykę, a przede wszystkim na uczciwość. Ja spełniam te wymogi. Jako 36-letni przedsiębiorca, ojciec czwórki dzieci i zaangażowany w życie miasta społecznik chciałbym swoją pracą przyczynić się do rozwoju przedsiębiorczości i poprawy warunków życia mieszkańców, ze szczególnym uwzględnieniem rozbudowy bazy sportowo-rekreacyjnej.
Wiem, że dla zrealizowania tych celów potrzebne jest porozumienie nie tylko u nas.
Liczę, że moje doświadczenie w kontaktach biznesowych w Polsce i za graniczą uda się wykorzystać do skutecznego promowania Łomży, Kolna i Grajewa.

Szanowni Państwo gwarantuję wam, że jako przedstawiciel Łomży i regionu łomżyńskiego w Sejmiku będę dbał o nasze wspólne interesy.

Chcę popracować na rzecz rozwoju naszego regionu.
Dziś wśród najważniejszych spraw do załatwienia wymieniłbym:

  1. Poprawić atrakcyjność inwestycyjną województwa – nowe inwestycje to nowe miejsca pracy
  2. Zmodernizować istniejące drogi do standardów europejskich /drogi ekspresowe/ w tym droga nr 61 Łomża- Augustów  - bezpieczna dostępność komunikacyjna to konieczny warunek dla przyszłych inwestycji 
  3. Stworzenie warunków do wykorzystania potencjału młodych ludzi poprzez zapewnienie im nie tylko rzetelnej wiedzy, ale i potrzebnego wsparcia choćby poprzez szereg programów doradczych.
  4. Promocja przedsiębiorczości i współfinansowanie startu w biznesie młodym
  5. Modernizację i budowę nowych obiektów sportowych
  6. Przejrzysty i uproszczony system wdrażania dostępnych funduszy Unii Europejskiej


Maciej Krzysztof Zajkowski 36 lat, menedżer, wykształcenie wyższe zawodowe, studia MBA. Założyciel firmy logistycznej Euro-Sped-Service Sp.z o.o dziś jej Prezes Zarządu. W latach  2003 – 2005 Prezes Zarządu lokalnej stacji Radio BAB Sp.z o.o.
Aktywny działacz sportowy, społeczny i gospodarczy. W latach 2004-2006 członek zarządu i wiceprezes Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Od 2005 roku Prezes Rady Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Pomysłodawca i jeden z współzałożycieli Forum Gospodarczego Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę