Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Powiat z certyfikatem

Główne zdjęcie
Zbigniew Sokołowski odbiera Certyfikat

Powiat Łomżyński jako jeden z kilkunastu samorządów z terenu województwa podlaskiego otrzymał certyfikat „Powiaty i gminy otwarte na fundusze strukturalne”. Chcemy upowszechniać wiedzę na temat możliwości pozyskiwania unijnych funduszy, zachęcać i nagradzać tych którzy aplikują najlepiej – mówią przedstawiciele Związku Powiatów Polskich, który zorganizował konkurs i w porozumieniu z ministerstwem rozwoju regionalnego przyznaje certyfikaty.

Celem konkursu jest promowanie samorządów, które skutecznie aplikują o środki zewnętrzne, mają dobrze przygotowaną kadrę, infrastrukturę techniczną niezbędną do profesjonalnego pozyskiwania informacji, przygotowywania wniosków i zarządzania projektami. Powiat łomżyński jako jeden z 15 jednostek samorządowych z województwa podlaskiego spełnił te kryteria i pozytywnie przeszedł merytoryczne oceny.

Poza certyfikatem „Powiaty i Gminy otwarte na fundusze strukturalne” dwie pracownice starostwa oraz jedna z podległego starostwu Zarządu Dróg Powiatowych otrzymało certyfikaty „Ekspert do spraw funduszy strukturalnych”

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę