wtorek, 15 października 2019 napisz DONOS@

Poczet kandydatów na radnych Łomży

359 kandydatów rywalizuje o 23 miejsca w Radzie Miasta Łomży. Własne listy zgłosiło 11 komitetów wyborczych. Jeszcze nigdy wybory samorządowe nie były tak bardzo upolitycznione. Pod własnym szyldem do Rady Miasta idą wszystkie liczące się w kraju partie polityczne. Obok komitetów partyjnych są komitety społeczne, regionalne i lokalne. Te deklarują przede wszystkim apolityczność.

Okręg wyborczy nr 1
wybieramy tu 5 radnych

Granice okręgu
Al. Legionów od początku do ul. Gen. Sikorskiego (od nr 1 do nr 15 i od nr 2 do nr 36a), Feliksa Bernatowicza, Boczna, Adama Chętnika, Edwarda Cibirowskiego, Długa, Dworna, Farna, Giełczyńska, Zygmunta Glogera, Górna, Jatkowa, Kanalna, Kapucyńska, Kaznodziejska, Kierzkowa, Kolegialna, Jana z Kolna, Stacha Konwy, Mikołaja Kopernika, Krzywe Koło, Krótka, Łagodna, Łąkowa, 3 Maja, Marynarska, Nowa, Nadnarwiańska, Nowogrodzka (od początku do ul. Adama Chętnika-od nr 1 do nr 27a i od nr 2 do nr 44), Ogrodowa, Oś. Bohaterów Monte Casino, Piękna, Pl. Kościuszki, pl. Niepodległości, Pl. Papieża jana Pawła II, pl. Pocztowy, Pl. Stary Rynek, Pl. Zielony, Pocztarska, Polowa, Sienkiewicza, Gen. Sikorskiego od Al. Legionów do końca (od nr 239 i od nr 178), Stara Stroma, Szkolna, Szosa Zambrowska, Franciszka Szymańskiego, Wojska Polskiego (od początkudo ul. Zygmunta Glogera od nr 4 do nr 8a i od nr 11 do nr 39), Wąska, Woziwodzka, Wincentego Witosa, Wiejska, Zamiejska, Zatylna, Zawadzka (od Szosy Zambrowskiej do Gen. Sikorskiego od nr 6 do nr 42 i od nr 11a do nr 23), Zdrojowa, Zielona, Zjazd, Żydowska, Żwirki i Wigury.

Kandydaci

Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
1     Mroczkowski Mieczysław
2     Brzósko Zbigniew
3     Romanik Zofia
4     Rogowski Krzysztof
5     Jarocka Sylwia
6     Rozynek Sylwia
7     Małachwiej Janusz
8     Łapiński Stanisław
9     Ostrowski Piotr Jan
10     Wejs Jan Paweł

Komitet Wyborczy Wyborców Solidarna Łomża
1     Grzymała Andrzej Janusz
2     Nowakowski Janusz Franciszek
3     Gierłowski Mieczysław
4     Chojnowski Janusz Krzysztof
5     Kowalewska Beata
6     Krajewski Andrzej
7     Skarzyński Andrzej
8     Krzewski Andrzej
9     Winko Wojciech

Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE ŁOMŻY
1     Michalczyk-Kondratowicz Krystyna
2     Kuczałek Stanisława Barbara
3     Michalak Wojciech
4     Dąbrowski Waldemar
5     Makieła Edmund Marek
6     Pełka Marian
7     Piotrowski Marek Andrzej
8     Prusiński Krzysztof
9     Rajkowski Andrzej
10     Wałkuski Maciej

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1     Mieczkowski Janusz Sławomir
2     Borawski Andrzej
3     Borkowski Paweł
4     Godlewska Anna Maria
5     Kleczyński Jan Marian
6     Łebkowski Karol
7     Piorunek Robert
8     Rabczyńska Elżbieta
9     Skaradzińska Maria
10     Wieczorek Stępińska Helena Bożena

Komitet Wyborczy Wyborców Łomżyńska Lewica Razem
1     Jakubowska Anna
2     Zawadzki Zenon
3     Walęcki Marek Janusz
4     Gedrowicz Roman
5     Starachowska Anna

Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
1     Borusiewicz Cezary
2     Kowalewski Tadeusz
3     Karpiński Piotr
4     Lusa Robert
5     Wasilczyk Tomasz

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1     Ochryciuk Eugeniusz
2     Świętochowski Marek Jan
3     Dzierzgowski Stanisław
4     Dolinkiewicz Kazimierz
5     Piechociński Zenon Czesław

Komitet Wyborczy Wyborców "ŁOMŻY"
1     Lis Marek Stefan
2     Dąbrowski Wacław
3     Głębocka Urszula Irena
4     Kopczewski Marek
5     Hys Kamil Ryszard

Komitet Wyborczy Chrześcijańskiego Ruchu Samorządowego
1     Mioduszewski Józef
2     Kowalczyk Barbara
3     Ważna-Zwierzyńska Grażyna Małgorzata
4     Ciszek Zbigniew Stanisław
5     Duda Krzysztof
6     Wybranowski Wincenty Antoni
7     Fiedorowicz Halina
8     Mikołajczyk Marcin
9     Konopka Eugeniusz
10     Brzeziński Jerzy

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1     Gołaszewska Alicja Agata
2     Malinowski Zenon
3     Czechowski Andrzej
4     Kozłowski Andrzej Ignacy
5     Murawska Katarzyna Marta
6     Lewandowska Elżbieta
7     Pietrzak Paweł
8     Trzaska Kazimierz
9     Adamski Tomasz Juliusz
10     Danielski Bogdan

Okręg wyborczy nr 2
wybieramy tu 5 radnych

Granice okręgu
Akacjowa, Al. Józefa Piłsudskiego od Poznańskiej do Al. Legionów (od nr 34 do nr 88 i od nr 105 do nr 135), Bartnicza, Bawełniana, Bazowa, Beztroska, Bliska, Browarna, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Cicha, Ciegielniana, Cisowa, Marii Skłodowskiej Curie, Dębowa, Romana Dmowskiego, Dobra, Fabryczna, Głogowa, Harcerska, Jasna, Jesionowa, Jednaczewska, Jodłowa, Kaczeńców, Kaktusowa, Leona kaliwody, Kanarkowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolibrowa, Janusza Korczaka, Kraska, Kręta, Krucza, Krzywa, Księżycowa, Kurpiowska, Kwadratowa, Kwiatowa, Leszczynowa, Lesna, Lipowa, Lniarska, Łączna, Magazynowa, Makowa, Malinowa, Mała Kraska, Meblowa, Miła, Miodowa, Modrzewiowa, Nowogrodzka od Adama Chętnika do końca (od nr 29 i od nr 46) Nowoprojektowana, Waleriana Łukasińskiego, Obrońców Łomży, Opłotki, Stanisława Ogrodnika, Partyzantów, Pawia, Piaski, Piaskowa, Piwna, Podlesna, Pogodna, Polna, Poligonowa, Poprzeczna, Poznańska, Promienna, Prosta, 33 Pułku Piechoty, Przemysłowa, Przyjaźni, Przytulna, Ptasia, Kazimierza Puławskiego, Radosna, Różana, Rzemieślnicza, Sczęsliwa, Gen. Sikorskiego, od początku do Al. Legionów (od nr 1 do nr 233 i od nr 2 do nr 170 C), Kpt. Franciszka Skowronka, Słowikowa, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Staszica, Strażacka, Strojna, Strusia, Strzelców Kurpiowskich, Szeroka, Mariana Wojciecha Śmiarowskiego, Świerkowa, Tkacka, Bronisława Wesołowskiego, Wiązowa, Wesoła, Bohdana Winiarskiego, Wiśniowa, Włókiennicza, Wojska Polskiego od ul. Zygmunta Glogera do końca (od nr 10 i od nr 41), Uśmiechu, Wronia, Wyzwolenia, Zabawna, Zaciszna, Zielona, Zgody, Żabia, Żurawia, Żwirowa.

Kandydaci

Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
1     Jamiołkowska-Kępczyńska Alicja Maria
2     Grochowski Tadeusz
3     Bagińska Krystyna
4     Gardocki Grzegorz
5     Chrzanowska Grażyna Maria
6     Domasiewicz Dariusz
7     Staniurski Mariusz
8     Przestrzelski Stanisław
9     Kołodziej Kazimierz Krzysztof
10     Bojaruniec Stanisław

Komitet Wyborczy Wyborców Solidarna Łomża
1     Bajno Jan
2     Rosochacki Andrzej
3     Grzymała Robert
4     Cwalina Teresa
5     Skrodzka Joanna
6     Sierzputowski Zdzisław
7     Warchoł Wiesława
8     Borawski Mirosław Karol
9     Bućkowska Krystyna
10     Góralczyk Adam

Komitet Wyborczy Wyborców Łomżyńska Lewica Razem
1     Kotarski Grzegorz Artur
2     Budyka Anna Barbara
3     Jakubowski Aleksander
4     Zach Mirosław
5     Kowalewski Przemysław

Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
1     Chocianowicz Mieczysław
2     Wądołowska Beata
3     Szorc Paweł
4     Hurec Grzegorz
5     Brzozowski Marek

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1     Bandzul Alicja
2     Dąbrowska Danuta
3     Dworakowski Marek
4     Goździewski Jerzy Bogdan
5     Kujawa Andrzej
6     Olbryś Bogumiła
7     Rojek Elżbieta
8     Rutkowski Ryszard
9     Starszewski Józef
10     Zieliński Edward Marian

Komitet Wyborczy Wyborców "ŁOMŻY"
1     Pruszko Jarosław
2     Zbiejczuk Ryszard Ireneusz
3     Banach Kazimierz
4     Stelwach Arkadiusz
5     Szymański Karol

Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE ŁOMŻY
1     Chojnowski Jan
2     Walęcki Jan Lech
3     Cier Przemysław
4     Gawecka Jadwiga
5     Gawryś Piotr
6     Nowik Jolanta
7     Szulc Krzysztof
8     Wykowski Marek

Komitet Wyborczy Chrześcijańskiego Ruchu Samorządowego
1     Choiński Krzysztof
2     Mioduszewski Eugeniusz
3     Janczewska Irena
4     Dziądziak Barbara
5     Milewski Krzysztof
6     Górzyńska Alicja
7     Wiński Lucjan
8     Polkowski Kazimierz

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1     Cieślik Ireneusz Waldemar
2     Matczak Tomasz Jerzy
3     Kruszewski Dariusz
4     Puchalski Adrian Krystian
5     Zaręba Ludwik

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1     Głaz Maciej
2     Raszczyk Marek Wojciech
3     Lutostański Michał
4     Chrostowski Ryszard
5     Fronc Jacek
6     Rybicka Beata Maria
7     Tomaszuk Alicja
8     Jakubiak Elwira
9     Dobrowolski Stanisław
10     Ramotowski Bogumił

Okręg wyborczy nr 3
wybieramy tu 8 radnych

Granice okręgu
Początek strony Al. Legionów od Gen. Sikorskiego do końca (od nr 21 i od nr 38), Al. Józefa Piłsudskiego od Al. Legionów do Zawadzkiej (od nr 14 do nr 32 i od nr 35 do nr 103), Józefa Bema, Władysława Broniewskiego, Fryderyka Chopina, Dworcowa, Konstytucji 3 Maja, Hugona Kołłątaja, Stanisława Małachowskiego, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Juliana Ursyna Niemcewicza, Bolesława Prusa, Przykoszarowa, Władysława Reymonta, Ks. Kardynała Wyszyńskiego, Juliusza Słowackiego, Spółdzielcza, Leopolda Staffa, Szosa do Mężenina, Jędrzeja Śniadeckiego, Zawady Przedmieście, Stefana Żeromskiego.

Kandydaci

Komitet Wyborczy Wyborców Łomżyńska Lewica Razem
1     Marchwicki Stanisław
2     Maliszewski Sławomir Krzysztof
3     Zach Elżbieta Jolanta
4     Pruszko Marcin
5     Truchel Maciej
6     Hoffman Krystyna
7     Kotarska Janina
8     Janiszewski Mieczysław

Komitet Wyborczy Wyborców "ŁOMŻY"
1     Szymańska Halina
2     Pieńkowska Sylwia
3     Narolewski Mirosław
4     Kamiński Andrzej
5     Łaguna Marek
6     Bagiński Marek
7     Stelwach Magdalena
8     Zyskowska Joanna

Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
1     Dąbrowski Piotr
2     Wachowski Tomasz
3     Chludziński Tadeusz
4     Chrostowski Sławomir
5     Dłużniewska Małgorzata Anna
6     Samluk Teresa
7     Nowacka-Borusiewicz Grażyna
8     Dłużniewski Jacek
9     Zabielska Bożena
10     Marcińczyk Radosław
11     Łada Andrzej
12     Wyrwas Jadwiga
13     Brzozowski Stanisław
14     Raś Beata Justyna
15     Szymańska Urszula
16     Ścięgosz Renata

Komitet Wyborczy Wyborców Solidarna Łomża
1     Kosiorek Józef
2     Sychowicz Krzysztof
3     Korsan Mirosław
4     Wiszniewska Zuzanna
5     Mocarska Wiesława
6     Szleszyński Antoni
7     Karwowski Janusz
8     Supiński Kazimierz
9     Piaścik Hanna
10     Kaseja Anna Iwona
11     Lichomski Hubert
12     Rudź Zenon
13     Tomkiel Jan
14     Nitkiewicz Wojciech
15     Łebkowski Jarosław

Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE ŁOMŻY
1     Brodziuk Jerzy Teofil
2     Chludziński Witold
3     Gołaszewski Leszek
4     Gardocki Dariusz
5     Kołos Aleutyna
6     Kwieciński Grzegorz
7     Lisiecki Jan
8     Malinowski Marek
9     Makowski Wiesław Jan
10     Matuszewski Ryszard
11     Remiszewski Wojciech
12     Rybakiewicz Jan
13     Sarnacki Roman Adam
14     Szulczyński Zbigniew Henryk

Komitet Wyborczy Chrześcijańskiego Ruchu Samorządowego
1     Sroczyński Marcin Brunon
2     Fabiański Remigiusz
3     Sobiechowska Ewa
4     Bobowski Mirosław
5     Szewczyk Zbigniew
6     Kossakowska Barbara Maria
7     Florczyk Tomasz
8     Jankowska Mirosława
9     Ciołek Krzysztof
10     Konopko Wojciech
11     Kobyliński Andrzej
12     Wierciszewski Robert
13     Sasinowski Zbigniew Jerzy

Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
1     Śleszyński Lech
2     Śledziewska Edyta
3     Cwalina Leon
4     Marczyk Andrzej Mirosław
5     Kępczyński Kazimierz Jan
6     Malski Grzegorz
7     Przybylski Jan
8     Ołtarzewski Wojciech
9     Jaworowska Dorota Hanna
10     Jankowski Jerzy
11     Sokołowski Piotr Jakub
12     Zieliński Piotr
13     Klimaszewski Wojciech
14     Bagiński Robert
15     Karwowski Henryk

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1     Kisiel Cezary Mikołaj
2     Cieśliński Krzysztof
3     Poteraj Teresa
4     Czajkowska Grażyna
5     Chrzanowski Jan
6     Archacka Anna
7     Dudziński Wojciech
8     Szymborska Jolanta
9     Malinowski Piotr
10     Garczewski Andrzej
11     Kotara Piotr
12     Żukowski Adam
13     Dorobisz Elżbieta
14     Rogiński Bogdan
15     Batko Krzysztof
16     Zaremba Tadeusz

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1     Grzymała Wiesław Tadeusz
2     Bazydło Bogusław Kazimierz
3     Bronowicz Zbigniew
4     Chrzanowski Mariusz
5     Frączek Adam Marek
6     Godlewska Marta
7     Grala Wiesław
8     Gregorek Waldemar
9     Kozłowski Jarosław Jan
10     Majdak Ireneusz Henryk
11     Przechodzki Stanisław
12     Rachubka Michał Tomasz
13     Składanek Marcin
14     Śmiarowska Maria
15     Ulatowski Grzegorz
16     Wykowski Adam

Okręg wyborczy nr 4
wybieramy tu 5 radnych

Granice okręgu
Al. Józefa Piłsudskiego od początku do ul. Zawadzkiej (od nr 1 do nr 33 i od nr 2 do nr 12), Hipokratesa, Kasztelańska, Kazańska, Księcia Janusza I Kisężnej Anny, Mazowiecka, por. Łagody, Rycerska, Sybiraków, Talesa z Miletu, Zawadzka (od Gen. Sikorskiego do końca).

Kandydaci

Komitet Wyborczy Wyborców Solidarna Łomża
1     Grabani Piotr
2     Sakowski Kazimierz
3     Bielicki Robert
4     Gawrych Zbigniew
5     Kirchner Elżbieta Halina
6     Chilińska Joanna Zofia
7     Krajewski Zbigniew
8     Sienkiewicz Ryszard
9     Potocki Andrzej
10     Śliwecki Artur

Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
1     Adasiewicz Adam
2     Zabielski Mariusz
3     Radkiewicz Kazimierz Paweł
4     Klimczuk Małgorzata
5     Lusa Sylwia
6     Wasilczyk Justyna

Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
1     Jarota Andrzej
2     Zambrzycka Anna
3     Przystępski Piotr Waldemar
4     Andrychowski Marek Grzegorz
5     Niebrzydowska Grażyna
6     Zalewska Alicja
7     Czyżewski Tomasz
8     Śleszyńska Maria
9     Konopka Adam
10     Wejs Tomasz

Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE ŁOMŻY
1     Lipski Zbigniew Józef
2     Kiełczewski Andrzej
3     Piekarski Henryk
4     Konopka Alicja
5     Narolewski Mieczysław
6     Trawiński Mariusz Piotr
7     Wojtkowski Andrzej
8     Malinowski Lech
9     Witkowski Adam
10     Kneć Marcin Mateusz

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1     Mężyńska Wanda
2     Bałdowski Artur
3     Chludziński Dariusz
4     Grzesiuk Andrzej
5     Klepacki Bartosz Jerzy
6     Piórkowska Halina Helena
7     Rytelewska Barbara Mirosława
8     Sulkowska Elżbieta
9     Szymański Dariusz
10     Żebrowski Janusz

Komitet Wyborczy Wyborców "ŁOMŻY"
1     Zach Barbara
2     Zarucki Mirosław
3     Pusz Gabriela
4     Butrynowicz Adam
5     Zyskowski Kazimierz

Komitet Wyborczy Wyborców "PODLASIE XXI WIEKU"
1     Żelazny Jerzy
2     Orłowski Michał
3     Chaberek Jan Krzysztof
4     Kuczewski Tadeusz
5     Kopacz Ryszard
6     Sokołowska Edyta

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1     Borysewicz Maciej Andrzej
2     Rybicki Czesław
3     Chodnikiewicz Grzegorz Marcin
4     Drożyner Barbara Małgorzata
5     Tomaszewski Krzysztof
6     Karpowicz Elżbieta
7     Myśliwiec Adam Marian
8     Gałązka Paweł
9     Wasilewska Aldona
10     Szponarski Zbigniew Aleksander

Komitet Wyborczy Chrześcijańskiego Ruchu Samorządowego
1     Konopka Maria
2     Plona Joanna
3     Perkowski Henryk
4     Chojnowski Kazimierz
5     Rakowski Kazimierz
6     Makać Bogusław
7     Ustaszewski Grzegorz
8     Kopańczyk Jarosław
9     Lewańczuk Regina

Komitet Wyborczy Wyborców Łomżyńska Lewica Razem
1     Augustyniak Paweł
2     Kaczyński Sławomir Leon
3     Duchnowski Bogdan
4     Ostrowski Marian
5     Myśliński Tomasz
6     Odachowska Marzena
cz
pon, 16 października 2006 22:03
Data ostatniej edycji: pt, 27 października 2006 12:28:15

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę