Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Z Senatu do ratusza

Główne zdjęcie
senator Ludwik Zalewski

Zagęszcza się w peletonie do fotelu prezydenta Łomży. Dziś wśród biorących udział w biegu ujawnił się kandydat Ligi Polskich Rodzin. Partia na prezydenta Łomży zarejestrowała obecnego senatora Ludwika Zalewskiego. Sam senator podkreśla, że „prezydent Łomży może w Łomży więcej zrobić niż jeden senator w Senacie”.

parlamentarzyści LPR z województwa podlaskiego
parlamentarzyści LPR z województwa podlaskiego
senator Ludwik Zalewski
senator Ludwik Zalewski

Ludwik Zalewski to były dowódcy garnizonu w Łomży. Przed rokiem – już jako emeryt – wystartował i wygrał wybory do Senatu z listy LPR. Teraz idzie do ratusza nie dla pieniędzy i nie z chęci ulżenia sobie bo jak mówi w ratuszu więcej niż w parlamencie nie zarobi i na pewno zarządzanie miastem nie będzie łatwiejsze od pracy senatora.
Zalewski zapowiada, że jako przyszły prezydent Łomży chciałby jednoczyć ludzi a nie dzielić.
- Samemu nic się w życiu nie zrobi – mówił na konferencji prasowej wytykając, że dziś Łomża odcięta jest od najbliższej okolicy. - Przede wszystkim przerażające jest, że Łomża i powiat o rozwoju mówią oddzielnie. Nie można tak robić. Nie może być mowy o rozwoju regionu bez wspólnej polityki – podkreślał Ludwik Zalewski.
Kolejnym elementem, który w kierowaniu miastem należałoby zmienić zdaniem senatora jest niechęć ratusza do przedsiębiorców.

Zalewski, który podkreślał, że samemu nic się w życiu nie zrobi nie chciał jednak ujawnić z kim wejdzie do ratusza gdyby wygrał wybory. Jak podkreślał za wcześnie na podawanie nazwisk wiceprezydentów „bo ich dziennikarze oblepią”.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę