Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.onet.pl

Pijany ojciec zabił córkę

4-letnia dziewczynka zginęła w wypadku, do którego doszło na drodze lokalnej Jaświły-Dolistowo - niedaleko Goniądza. Samochód prowadzony przez jej 48-letniego ojca uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna był pijany; alkomat wskazał u niego blisko półtora promila alkoholu w wydychanym powietrzu - poinformowała policja.


Nie wiadomo, dlaczego samochód zjechał nagle na lewą stronę drogi i uderzył w drzewo. Policja przypuszcza, że dziecko nie jechało w foteliku i nie było zapięte w pasy bezpieczeństwa, choć ostatecznych informacji jeszcze nie ma. Dziewczynka prawdopodobnie siedziała na przednim siedzeniu samochodu, obok ojca.

Mężczyzna został w wypadku ranny i trafił do szpitala z obrażeniami głowy, złamaną ręką i ogólnymi potłuczeniami. Alkomat wskazał u niego 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę