Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Strzelanina o nagrody

Kilkadziesiąt osób w piątkowe popołudnie strzelało w Piątnicy. Rozegrano tam IV Zawody Strzeleckie organizowane przez Wartę i Kredyt Bank. Za pistolety chwycili m.in. parlamentarzyści, były komendant policji, proboszcz i właścicielka piekarni.

 

Zawody Strzeleckie Warty i Kredyt Banku tradycyjnie rozgrywane były w dwóch kategoriach. Osobno rywalizowały kobiety i mężczyźni. Każdy z uczestników zawodów mógł oddać 10 strzałów. Do klasyfikacji liczono siedem najlepszych.

Po raz kolejny okazało się, że słaba płeć jest tylko z nazwy. Wielu strzelców z zazdrością spoglądało na podziurawione przez panie tarcze strzeleckie.

Po kilkugodzinnej strzelaninie okazało się, że wśród pań wygrała Urszula Kowalczyk (64 punkty) przez Elżbietą Parzych (61) i Anną Jewtiejew (58).

W śród mężczyzn najlepiej strzelał  Józef Kossakowski (68 punktów). Drugie miejsce w dogrywce wywalczył Grzegorz Nowik (67), który tym samym na trzecie miejsce zepchnął Bernarda Szymańskiego (67).

cz
pt, 13 października 2006 17:27
Data ostatniej edycji: cz, 19 października 2006 08:57:06

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę