Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Zaczynają grzać

Wobec coraz niższych temperatur łomżyńskie spółdzielnie mieszkaniowe decydują się na włączenie centralnego ogrzewania. Dziś rano decyzję taką podjęła największa w mieście Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Jak mówi Jerzy Brodziuk - wiceprezes ŁSM - już zostało wysłane pismo do Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej o z prośba o włączenie ogrzewania we wszystkich blokach spółdzielni.

Ciepło do mieszkań ŁSM ma opłynąć jeszcze dziś. Niemniej jak podkreśla Brodziuk nie oznacza to, że we wszystkich mieszkaniach dziś wieczorem będzie ciepło. Proces „dochodzenia” do odpowiedniej temperatury w sieci i na poszczególnych węzłach może potrwać nawet dwa – trzy dni - mówi Jerzy Brodziuk.
cz
pt, 13 października 2006 10:44
Data ostatniej edycji: pt, 13 października 2006 11:16:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę