Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Perspektywa z mini golfem

O kolejny obiekt sportowy wzbogaciło się osiedle Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa. W pobliży Skate Parku otwarto dziś mini pole do golfa. - Wierzę, że będzie to kolejne udane przedsięwzięcie – mówił prezes spółdzielni Zbigniew Lipski, przypominając, że równo 10 lat temu zdecydowano o budowie Skate Parku.

Kompleks sportowy pomiędzy ulicami Księżnej Anny i Księcia Janusza to największy „plac zabaw” w mieście. Znajduje się tu nie tylko jedyny w mieście tor do jazdy na rolkach, ale także m.in. boiska do koszykówki, piłki nożnej, tenisa ziemnego.
Teraz kompleks wzbogacił się o kolejną atrakcję – pierwsze w mieście pole do gry w mini golfa.
Na placu o powierzchni kilkuset metrów kwadratowych znajduje się 18 mini-poletek o różnym wyglądzie i różnym poziomie trudności.
Choć odległość na którą trzeba przebić piłkę jest niewielka, trafienie piłeczką golfową do odpowiedniego dołka wcale nie jest proste. Przekonali się o tym miejscowe VIP-y, którzy licznie przybyli na uroczystość otwarcia „pola” do mini golfa.

Inwestycja pochłonęła ok. 60 tys. zł. Pieniądze w ogromnej większości pochodziły z kasy SM Perspektywa, ale inwestycję finansowo wsparło także Towarzystwo Ubezpieczeniowe Filar.  

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
cz, 12 października 2006 14:47
Data ostatniej edycji: cz, 12 października 2006 16:22:11

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę