Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Partyjne pierwsze

Główne zdjęcie
Lech Antoni Kołakowski

Prawo i Sprawiedliwość i Liga Polskich Rodzin to pierwsze komitety wyborcze które zarejestrowały listy wyborcze w Łomży. Do Rady Miasta każda z tych partii zgłosiła po 46 kandydatów. Jak zapewnia poseł Lech Antoni Kołakowski, który we wtorek jako pierwszy rejestrował łomżyńską listę PiS „wszyscy z tej listy są ludźmi godnymi zaufania”. Poza pierwszymi miejscami listy PiS w poszczególnych okręgach ułożone są alfabetycznie.

Podobnie jak Kołakowski o liście PiS w samych superlatywach o kandydatach LPR-u wypowiada się poseł Jan Jarota. Liga swoją listę w Miejskiej Komisji Wyborczej zarejestrowała w środę.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę