Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

wtorek 10.10.2006

Gazeta Wyborcza - W ŁKS-ie powinni myśleć o przyszłości Gazeta Wyborcza - Zmiana dyrektora w Szepietowie Kurier Poranny - (Bez)cenna praca w domu

Gazeta Wyborcza - W ŁKS-ie powinni myśleć o przyszłości
Działacze ŁKS-u Łomża muszą w końcu podjąć jakąś rozsądną decyzję. Na dziś jedyną taką wydaje się pogodzenie ze spadkiem z II ligi i spokojne przygotowanie klubu do gry na tym poziomie rozgrywek. Inaczej dalej będą się ośmieszać, brnąć w nieznane
W sobotę piłkarze ŁKS-u przegrali już siódmy mecz w rozgrywkach, chociaż zagrali z innym słabiutkim zespołem (Unią Janikowo), i to w końcu przed własną publicznością. Po porażce prezes klubu Stanisław Kaseja wypalił, że myśli nad wycofaniem zespołu z II ligi, jakby to były rozgrywki podwórkowe.
- Wypowiedź zarówno moja, jak też trenera [o tym, że zastanawia się nad rezygnacją - red.] była podyktowana emocjami - tłumaczył nam wczoraj Kaseja. - Mamy dług oscylujący w granicach 250 tys. zł i stąd się bierze ta nie najlepsza atmosfera.
Dług, jak na II-ligowy klub, nie jest specjalnie duży. Ponadto nie powstał wczoraj, ale nie potrafiły sobie z nim poradzić ani wcześniejsze (działające do lipca), ani obecne władze klubu. A tłumaczenie obecnego prezesa jest wprost niepoważne:
- Zespół nie ma wyników, więc ciężko jest do klubu przyciągnąć sponsorów - mówi bez ceregieli.
Tylko ciekawe, w jaki sposób zebrana naprędce drużyna ma walczyć o dobre rezultaty, skoro nie miała możliwości przygotować się do sezonu. Zresztą i teraz piłkarze nie mają gdzie trenować, bo na stadionie miejskim trwa remont. Do tego dochodzi jeszcze ich ciągła niepewność jutra oraz ciągłe wyjazdy.
więcej: Gazeta Wyborcza - W ŁKS-ie powinni myśleć o przyszłości

Gazeta Wyborcza - Zmiana dyrektora w Szepietowie
Od dziś p.o. dyrektora Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie będzie bliska współpracownica posła PiS, byłego ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela. Mirosława Anna Jaroszewicz-Łojewska zastąpi na tym stanowisku Marka Skarżyńskiego, który ma teraz pełnić obowiązki jej zastępcy.
Decyzję taką podjął wojewoda podlaski Jan Dobrzyński. - Zmiana ma służyć usprawnieniu funkcjonowania ośrodka - usłyszeliśmy od jego rzecznika Adama Dębskiego.
Jaroszewicz-Łojewska ukończyła Akademię Rolniczo-Techniczną w Olsztynie, przez pięć lat pracowała w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Białymstoku, następnie przez trzy w Podlaskiej Izbie Rolniczej i przez cztery w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
więcej: Gazeta Wyborcza - Zmiana dyrektora w Szepietowie

Kurier Poranny - (Bez)cenna praca w domu
Ile powinna wynosić miesięczna pensja gospodyni domowej? Według specjalistów Głównego Urzędu Statystycznego - 1200 złotych miesięcznie. Według poznańskich naukowców - nawet 2500 zł. A jaka jest rzeczywistość?
- Panie, które pracują w domu nie dostają ani grosza. Nie mają też prawa do emerytury ani kredytu bankowego, bo nie mają dochodu - mówi Anna Mieszczanek, z warszawskiego magazynu "Obywatel".
więcej: Kurier Poranny - (Bez)cenna praca w domu

cz
wt, 10 października 2006 06:20
Data ostatniej edycji: wt, 10 października 2006 06:50:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę