Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.tvp.pl

Bezpłatne szkolenia dla rolników

Naczelna Organizacja Techniczna w Łomży rozpoczęła największy w województwie projekt bezpłatnych szkoleń rolników. W ciągu najbliższych dziewięciu miesięcy prawie 450 osób będzie miało szansę podnieść kwalifikacje i rozpocząć dodatkową działalność gospodarczą.

Szkolenie obejmuje 160 godzin zajęć. Jak powiedział Piotr Grabani, dyrektor biura Naczelnej Organizacji Technicznej w Łomży - Informatyka, język angielski, public relations, pozyskiwanie środków europejskich, zagadnienia prawne, jakość i normy. Oprócz tego wszystko co związane z agroturystyką, agrobiznesem i agroenergetyką, bo takie są kierunki szkolenia.
Wykłady będą prowadzone w trzech miejscach jednocześnie - w Łomży, Suwałkach i w Szepietowie. Koszty dojazdu, noclegu, wyżywienia ponoszą organizatorzy. Pieniądze na projekt - prawie 2 miliony 200 tysięcy złotych - pochodzą z Europejskiego Funduszu Społecznego i ZPORR-u.

źródło: Obiektyw

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę