Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

A prezydent ciągle szuka architekta

Już po raz czwarty z rzędu prezydent Łomży ogłasza nabór na stanowisko architekta miejskiego. Kierownika Oddziału Urbanistyki i Architektury w ratuszu nie ma od końca czerwca. Wówczas to ABW zatrzymało Andrzeja Z. urzędnika, który przez ostatnie kilkanaście lat zajmował to stanowisko. Były architekt miejski Łomży trafił na trzy miesiące do aresztu tymczasowego, po czy sąd areszt ten wydłużył o kolejne trzy miesiące.

Od czasu zatrzymania Andrzeja Z., mimo ogłoszenia trzech konkursów, prezydentowi Łomży nie udało się znaleźć osoby, która chciałaby objąć zwolniony fotel. W pierwszym konkursie był nawet jeden śmiałek, który spełniał wymogi formalne, ale po rozmowie z prezydentem zrezygnował. Kolejnych chętnych, mimo nowych konkursów i dłuższych terminów „na zdecydowanie się” już  nie było.

Wymagania jakie stawia prezydent przyszłemu architektowi miejskiemu i zakres jego obowiązków są ciągle te same. Zmienia się tylko data do której potencjalni chętni mogliby nadsyłać swoje zgłoszenia. Tym razem termin ten upływa 25 października 2006 r.
210407125521.jpg
cz
pt, 06 października 2006 16:43
Data ostatniej edycji: pt, 06 października 2006 16:45:31

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę