Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

PO(to) by nie wyjeżdżali

Główne zdjęcie
od lewej: Marek Raszczyk, Maciej Głaz, Maciej Borysewicz

Zatrzymać młodzież w mieście to główny punkt programu samorządowego łomżyńskiej Platformy Obywatelskiej. W środę na specjalnej konferencji prasowej przedstawiono dziennikarzom Macieja Głaza kandydata partii na prezydenta Łomży. Jednocześnie władze powiatowe PO podały, że dotychczasowy prezydent miasta Jerzy Brzeziński zostanie wyrzucony z partii gdy tylko jego nazwisko pojawi się na listach ChRS.

Działacze PO podkreślają, że Brzeziński jest nie tylko członkiem partii, a nawet zasiada w jej władzach, ale nie identyfikuje się z Platformą. Także PO ma wiele zastrzeżeń do tego jak przez ostatnie cztery lata wykonywał swój urząd. Stąd nie tylko zamiar skreślenia Brzezińskiego z listy członków partii, ale także ostra deklaracja, że wobec zaistniałej sytuacji PO na pewno nie zblokuje swojej listy wyborczej z ChRS.
Bloku nie będzie także z komitetem tzw. „spółdzielców” - bo jak wyjaśniano to co oni robili przez ostatnie lata zdecydowanie nie podoba się działaczom łomżyńskiej Platformy - no i z PiSem.

Maciej Głaz jako przyszły prezydent deklaruje przede wszystkim otwarcie urzędu na mieszkańców.
- Łomża  to nie miasto – to jej mieszkańcy – podkreślał kilkakrotnie podczas konferencji prasowej.
Głaz mówił, że chciałby wykorzystać położenie geograficzne miasta, ściśle współpracować z działającymi w Łomży wyższymi uczelniami i ściągnąć inwestorów... poprzez m.in. porządna promocje w kraju i za granicą.  
Zapowiedział także walkę o obwodnicę, realizacje sportu masowego, integrację wokół ratusza środowiska przedsiębiorców i co podkreślał opracowanie nowej – urealnionej - strategii rozwoju Łomży.
210204100642.gif
cz
pt, 06 października 2006 06:30
Data ostatniej edycji: pt, 06 października 2006 06:49:08

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę