Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Zaginął, prosimy o pomoc

Główne zdjęcie
Kamiński Antoni - zagoniony

W środę 4. października ok. godz.17.00 wyszedł z domu i dotychczas nie powrócił Antoni Kamiński. 89-letni mieszkaniec Łomży zamieszkały przy ulicy Farna 9. Zaginiony ma zaniki pamięci. Ostatni raz był widziany w środę około godz. 18.00 na ul. Rybaki.


Rysopis:
- wzrost 160 cm, krępa budowa ciała, włosy - jasne krótkie, łysina czołowa.

Zaginiony ubrany był w spodnie koloru ciemny grafit, buty jasny brąz, bluza polarowa ciemno-szara lub bluza polarowa kol. szafir zapina na zamek (okrycie wierzchnie), czapka z daszkiem, czarna z napisem "USA".

Osoby mogące udzielić informacji o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt z kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży nr tel. 216 12 12, 216 12 20 lub najbliższą jednostką Policji nr tel. 997.

cz
cz, 05 października 2006 17:49
Data ostatniej edycji: cz, 05 października 2006 17:53:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę