Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Do koloru, do wyboru...

Teraz My Sami Swoi W trosce o rozwój i sprawiedliwość Tworzymy Lepsze Jutro i Przyjazny transport – to nie ogłoszenie wyborcze, ale kilka nazw komitetów wyborczych, które wystartują w najbliższych wyborach samorządowych. W województwie podlaskim zarejestrowało się 490 lokalnych komitetów wyborczych. Każdy z nich chciał mieć nazwę, która będzie go charakteryzowała i wyróżniała z tłumu innych No i ich założyciele prześcigali się w pomysłach.

Dobro i  przyszłość odmieniane są we wszystkich formach i wyrażeniach bliskoznacznych. W trosce o rozwój i sprawiedliwość, Trafne decyzje, Tworzymy Lepsze Jutro i Jeszcze lepsza gmina to kilka z takich przykładów. Obok są swojsko brzmiący: Łomżyniacy i Sami Swoi są także nazwy bardziej tajemnicze Postęp-Sport, Epoka czy obcojęzycznie brzmiący NOR-EWEL.
Wśród ubiegających się o wybór są także miłośnicy programów telewizyjnych. W Czyżewie–Osada zarejestrował się komitet wyborczy Teraz My, a w gminie Narewka Interwencja.
Najciekawiej brzmi chyba jednak komitet wyborczy z gminy Jeleniewo: LEPSZE JUTRO W ŻYWEJ-WODZIE.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę