Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Od dyrektora do wiceprezesa

Grzegorz Jakuć dotychczasowy dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży od poniedziałku pełni obowiązki zastępcy prezesa centrali ARiMR. Jakuć jest odpowiedzialny za pion IACS czyli Zintegrowany System Zarządzania i Kontroli oraz Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt. Na razie nie wiadomo kto, kiedy i w jaki sposób zastąpi Jakucia na fotelu dyrektora ARiMR w Łomży.

Grzegorz Jakuć (ur. w 1960 r.) od grudnia 2005 r. do marca 2006 roku był doradcą prezesa Agencji. Później został dyrektorem Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Łomży choć w konkursie ogłoszonym na ten fotel wcale nie startował. Teraz ponownie wraca do warszawskiej centrali Agencji – tym razem na fotel wiceprezesa.

210407125521.jpg
cz
śr, 04 października 2006 06:05
Data ostatniej edycji: śr, 04 października 2006 06:36:01

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę