Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość za: Radio Białystok

KRK także w Łomży

O dziś szybciej dostaniemy zaświadczenie o tym czy figurujemy w Krajowym Rejestrze Karnym. Właśnie otwarto punkty konsultacyjne Rejestru przy sądach okręgowych w Łomży i w Suwałkach. Do tej pory do wydawania takich poświadczeń był uprawniony tylko białostocki Sąd Okręgowy.

Uruchomienie punktów w Suwałkach i Łomży spowoduje skrócenie czasu oczekiwania na wydanie zaświadczenia do jednego dnia. Jeśli ktoś nie figuruje w rejestrze – powinien dostać takie zaświadczenie od ręki. Punkt konsultacyjny KRK w Łomży uruchomiony został w budynku sądu przy ul. Dwornej (w pobliżu wejścia). O zaświadczenia będą mogli ubiegać się tu mieszkańcy powiatów łomżyńskiego, kolneńskiego, zambrowskiego, grajewskiego i wysokomazowieckiego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę