Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ludowcy za Brzezińskim

Polskie Stronnictwo Ludowe nie wystawi swojego kandydata na prezydenta Łomży. Ludowcy chcą popierać Jerzego Brzezińskiego z listy CHRS. W niedziele odbyła się powiatowa konwencja wyborcza PSL-u w Łomży. Zatwierdzono kandydatów na burmistrza, wójtów i radnych do rady powiatu i sejmiku podlaskiego.

Ludowcy wystawia swoich kandydatów na szefów trzech samorządów. W Nowogrodzie o fotel burmistrza będzie ubiegał się Wiesław Konopka. W Zbójnej z listy PSL-u wystartuje obecny wójt  Zenon Białobrzeski, podobnie jak w Piątnicy, gdzie o ponowny wybór ubiegał się będzie wójt Edward Łada.

W wyborach do sejmiku listę ludowców w okręgu łomżyńskim otwierał będzie Wojciech Dzierzgowski – sekretarz powiatu łomżyńskiego i były dyrektor oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży.. Na drugiej pozycji będzie obecny radny sejmiku i były wojewoda łomżyński Mieczysław Bagiński, a trzeci Jan Zawistowski sekretarz miasta Łomży. Liste ludowców do sejmiku zamknie natariusz Tomasz Poreda.
 

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę