Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sprawa korupcji w sądzie wraca do prokuratury

Sąd Okręgowy w Łomży podjął decyzję o zwrocie do uzupełnienia prokuraturze sprawy korupcji w suwalskim wymiarze sprawiedliwości. Uwzględnił tym samym wniosek jednego z oskarżonych, ale dał też zalecenia dotyczące konieczności uzupełnienia materiału dowodowego.

Postanowienie sądu nie jest prawomocne, przysługuje od niego zażalenie do Sądu Apelacyjnego w Białymstoku - poinformował PAP w czwartek rzecznik prasowy łomżyńskiego sądu Janusz Wyszyński.

Akt oskarżenia w tej sprawie został skierowany do sądu w maju. Obejmuje kilkanaście osób, w tym sędzię z Suwałk Grażynę Zielińską i dwóch miejscowych adwokatów. Właśnie jeden z nich złożył wniosek o zwrot sprawy prokuraturze uznając, że nie mógł skorzystać w należyty sposób ze swego prawa do zapoznania się z aktami sprawy. Sąd chce też, by prokuratura przeprowadziła dodatkowe dowody dotyczące nagrań rozmów telefonicznych, wykorzystanych jako dowody w sprawie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę