Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Zaginęła – prosimy o pomoc

Główne zdjęcie
Aleksandra Kurpiewska - zaginiona

W piątek 22 września o godz.14.00 wyszła z domu i oddaliła się w nieznanym kierunku Aleksandra Kurpiewska lat 83, zamieszkała Piastuno Żelazne 3, powiat łomżyński. Wymieniona ostatnio cierpiała na zaniki pamięci.


Rysopis zaginionej: wzrost ok. 155 cm, szczupła budowa ciała, waga ok. 50 kg, włosy siwe, twarz owalna, uszy normalne.
W dniu zaginięcia ubrana była w spodnie czarne dresowe, żakiet ciemno-granatowy, wsuwane klapki, niebiesko-brązowe skarpety, na głowie chusta koloru czerwonego.

Wszelkie informacje mogące przyczynić sie do odnalezienia zaginionej, proszę kierować do Komendy Miejskiej Policji w Łomży tel. 086 216 12 12, 086 216 12 20, 997 lub do najbliższej jednostki Policji.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę