Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Żeby była czysta...

Do piątku z kranów w mieszkaniach w znacznej części SM Perspektywa ie będzie leciała woda, a tam gdzie będzie może być bardzo brudna. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zapowiada ciąg dalszy czyszczenia rur wodociągowych.

Dziś (wtorek) prace będą prowadzone w rejonie ulic: Kasztelańska, Rycerska, Ks Janusza do numeru 17. W środę ciąg dalszy ulicy Ks. Janusza w lewą stronę do Stokrotki. W Czwartek Ks. Janusza w prawą stronę do ulicy Zawadzkiej. W piątek zaś, będzie to ulica Mazowiecka. Prace będą wykonywane w godzinach od 8.00 do 20.00. MPWiK prosi o zabezpieczenie się w wodę, a Ci którzy nie zdążą, będą mogli skorzystać z beczkowozów które będą ustawiane w dniu prac. We  wtorek i środę beczkowóz stanie przy ul. Ks. Janusza 23, w czwartek na  Ks. Janusza przy sklepie. „Just” a w piątek  na ulicy Mazowieckiej  przy pawilonach handlowych.
 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę