Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Poznańska całkowicie zamknięta

Główne zdjęcie
fot. UM Łomża

Przez dwa dni – dziś (sobota) i utro (niedziela) zamknięty dla ruchu – także lokalnego został fragment ulicy Poznańskiej od Wojska Polskiego aż do drogi na Łochtynowo. Wyłącznie z ruchu tego odcinka spowodowane jest pracami jakie prowadzić będą drogowcy. W tym czasie ma zostać wykonana m.in. podbudowa jezdni na fragmencie drogi przebiegającym pod wiaduktem kolejowym.

Jak informuje biuro prasowe ratusza w trakcie dwudniowych prac ma zostać ułożona także ostatnia warstwa ścieralnej asfaltu (SMA), o grubości 4 cm, na całej długości remontowanego odcinka Poznańskiej.

Zakończenie prac, związanych z nawierzchnią, przewidziane jest do poniedziałku 25 września, następnie zostanie wznowiony tylko ruch lokalny i autobusowy do czasu ostatecznego, planowego zakończenia inwestycji pod koniec października bieżącego roku.
Rozpoczęty w ubiegłym roku remont ulicy Poznańskiej kosztuje ok. 6,5 mln. zł.


210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę