Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Brzeziński chce jeszcze raz

Główne zdjęcie
Jerzy Brzeziński

Obecny prezydent Łomży Jerzy Brzeziński chce być prezydentem miasta jeszcze raz. W środę w Białymstoku został przedstawiony jako kandydat Chrześcijańskiego Ruchu Samorządowego. Jak podało Radio Białystok po konferencji prasowej ChRS obecny prezydent Łomży w następnej kadencji chce zmodernizować infrastrukturę szkół, a także znacząco poprawić bazę sportową i wybudować wielofunkcyjny dom kultury.

Chrześcijański Ruch Samorządowy (ChRS) to ugrupowanie polityczne powstałe w Polsce w 2003 roku. Zaczątkiem ugrupowania było Łódzkie Porozumienie Obywatelskie. Prezesem Zarządu Głównego ChRS jest prezydent Białegostoku Ryszard Tur, a przewodniczącym Rady Naczelnej prezydent Łodzi Jerzy Kropiwnicki.

Chrześcijański Ruch Samorządowy chce wystawić swoich kandydatów na wszystkich szczeblach i we wszystkich okręgach wyborczych. Z ramienia tej organizacji w najbliższych wyborach do samorządów w woj podlaskim będzie kandydować około 4 tys. osób.

Cztery lata temu Jerzy Brzeziński został prezydentem miasta z listy KWW Chrześcijańskie Porozumienie Prawicy.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę