Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Pijany rolnik

Niemal 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał rolnik, który swoim ciągnikiem jechał wczoraj przez Wąsosz. Pijanego 54-letniego traktorzystę policyjny patrol zatrzymał na placu Rzędziana w samym środku miasteczka.

Wynik badania alkotestem był zaskoczeniem nawet dla policjantów. Jak podkreśla podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku niestety nie jest to odosobniony przypadek. Na drogach regionu stosunkowo często dochodzi do zatrzymań pijanych rolników prowadzących maszyny rolnicze.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę