Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

BMW rozbiło się na przydrożnym drzewie

Fragment drogi pomiędzy Piątnica a Wizną w okolicach miejscowości Wyrzyki po woli uzyskuje miano czarnego punktu. W dwóch wypadkach do jakich doszło tu w tym roku na miejscu zginęły trzy osoby. Dzisiejszej nocy w okolicach Wyrzyk odnotowano kolejne zdarzenie. Samochód osobowy marki BMW wpadł na przydrożne drzewo. Póki co nie wiadomo jednak czy ktoś w tym wypadku ucierpiał.

Jak relacjonuje dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży służby, które zjawiły się na miejscu wypadku w samochodzie, ani w pobliżu samochodu – choć przeszukany był znaczny obszar - nie znalazły nikogo kto mógłby jechać w tym samochodzie.
Uszkodzone BMW zostało przewiezione na policyjny parking i tam czeka na właściciela...
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę