Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Bez wody wzdłuż Szosy Zambrowskiej

Kolejni mieszkańcy Łomży odczują efekty prac przy przebudowie sieci wodociągowej miasta. Tym razem 24-godzinna przerwa w dostawie wody dotyczyć będzie mieszkańców okolic ulicy Szosa Zambrowska.

Jak tłumaczy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka przerwa w dostawie wody spowodowana jest budową komory regulacyjnej na magistrali wodociągowej w ul. Szosa Zambrowska. Aby można było przeprowadzić te prace koniecznym staje się zamknięcia całej magistrali od dzisiejszego wieczoru (wtorek, 19 września) od godzin 22:00 aż do jutra (środy, 20 września) do godziny  22:00.
W związku z powyższym może nastąpić także przerwa w dostawie wody oraz pogorszenie jej jakości na osiedlach przyległych do ul. Szosa Zambrowska.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę