Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek pod Łomżą.

W okolicach miejscowości Wyrzyki na drodze nr 64 pomiędzy Piątnicą a Wizną po godzinie 7 rano zderzyły się czołowo dwa samochody osobowy Opel Omega i bus Mercedes Vito. Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży w wypadku zginęła jedna osoba – kierowca busa, a dwie inne – kierowca i pasażer omegi zostali ranni i przewiezieni do łomżyńskiego szpitala.


Jak podaje podinspektor Krzysztof Leończak rzecznik prasowy łomżyńskiej policji z wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło gdy kierowca busa usiłował wyprzedzić jadący przed nim samochód i zjechał na przeciwległy pas ruchu.
W tej chwili na miejscu pracują policjanci i strażacy. Ruch jest utrudniony i odbywa się wahadłowo.
210618123923.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: niskie pobocze w miejscu wypadku
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę